Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai Rimanto Kaukėno fondui – EUROVAISTINĖS Kalėdinio b...

Rimanto Kaukėno fondui – EUROVAISTINĖS Kalėdinio bėgimo dalyvių parama

2016 01 08
Kaukenas2

EUROVAISTINĖS valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė garsiam Lietuvos krepšininkui Rimantui Kaukėnui įteikė simbolinį paramos čekį. Praėjusių metų pabaigoje vykusiame EUROVAISTINĖS Kalėdiniame bėgime kiekvienas besiregistruojantis dalyvis galėjo prisidėti prie socialinės akcijos „Aplenkime vėžį“ – paaukoti Rimanto Kaukėno paramos grupei, globojančiai sergančius vaikus.

 Surinkta suma bus panaudota mažojo Pauliaus svajonėms įgyvendinti. Penktokui buvo diagnozuotas galvos auglys, o kiek vėliau – vėžys. Ištvėręs operacijas bei kitus gydymo seansus, berniukas po truputį sveiksta – šeimos narių padedamas vėl išmoko vaikščioti, kalbėti ir rašyti. Kadangi šiuo metu mokosi namuose, Paulius pasiilgsta klasės draugų ir, atėjus šiltajam metų sezonui, labai norėtų kartu su jais pasivažinėti dviračiais. Bėgimo metu surinkti pinigai bus skirti būtent išsvajotam sportiniam dviračiui. Be to, berniukui planuojama padovanoti kompiuterį ir telefoną, kurie pravers ne tik mokantis, bet ir padės palaikyti ryšį su bendraklasiais.

 „Esame išpildę jau ne vieno mažojo ligoniuko svajonę. Džiaugiamės kas kartą matydami kuklias, nuoširdžiai nustebusias ir džiaugsmo kupinas akis. Daktarų įrodyta, kad tokios akimirkos bent laikinai pagerina sunkia liga sergančių vaikų tyrimų rezultatus. Nuostabu, kad ir šį kartą pavyko sukurti mažą stebuklą ir prisidėti prie Pauliaus svajonių įgyvendinimo“, – sako Rimanto Kaukėno paramos grupės direktorius Laimonas Šiaulys.

 EUROVAISTINĖS vardu, dėkojame visiems, kurie neliko abejingi ir prisidėjo prie šio kilnaus tikslo įgyvendinimo.

Daugiau informacijos suteiks:

Komunikacijos vadovė Laura Bielskė,  El. p.: Laura.Bielske@eurovaistine.lt