Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidiniai Skiepai Tyrimai Grožis 360
Titulinis Naujienos ir patarimai Įsigaliojus ribojimams – staigus susidomėjimas juo...

Įsigaliojus ribojimams – staigus susidomėjimas juodomis medicininėmis kaukėmis

2021 10 05
pexels polina tankilevitch 38731931

Nuo spalio 1 d. įsigaliojus reikalavimui uždarose patalpose dėvėti veidą dengiančias apsaugos priemones, vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ atstovai sako pastebintys išaugusį domėjimąsi apsauginėmis priemonėmis. Ypač išaugo susidomėjimas juodomis kaukėmis.

Klientų susidomėjusių apsauginėmis kaukėmis šuolis pastebimas iškart priėmus naujus pandemijos valdymo sprendimus.

„Daugiau klientų kaukėmis susirūpino jau įsigaliojančių ribojimų išvakarėse – rugsėjo 30 d. Matome, kad šiuo metu labiausiai domimasi juodomis kaukėmis – jų įsigyjančių skaičius lyginant su rugsėjo pabaiga, šoktelėjo 59 proc., įprastų šviesių kaukių įsigyjama 37 proc. daugiau“, – sako „Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė.

„Eurovaistinės“ užsakymu rugpjūčio pabaigoje atliktas „Spinter Research“ tyrimas parodė, kad net 38 proc. gyventojų kaukę keičia tik kartą per vieną-dvi dienas, 16 proc. pripažino kaukę keičiantys rečiau nei kartą per savaitę.

Vaistininkė Jovita Aleknienė sako, kad tiems, kas nėra linkęs keisti kaukės taip dažnai, kaip nurodoma jų sertifikatuose, siūloma atkreipti dėmesį į jos kvapą.

„Svarbu kaukes dėvėti taisyklingai ir keisti kaukes kas 2–3 valandas arba jai sušlapus. Vienas iš akivaizdžių būdų suprasti, jog reikia naujos kaukės – viduje esantis kvapas, jeigu jį jaučiate, tai vienas iš rodiklių, kad metas keisti kaukę. Kaukę reikia dėti tiksliai prie nosies, užkabinti už ausų ir patempti apačią, kad ji gražiai priglustų prie smakro“, – sako vaistininkė.

Pasak jos, nusiėmus kaukę, svarbu ją iškart išmesti ir nenaudoti antrą kartą, nusiėmus kaukę būtina nusiplauti rankas ir įprasti neliesti veido.

Nuotraukos šaltinis: pexels.com