Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Karjera Kompensuojami vaistai Leidiniai Mano EUROVAISTINĖ telefonu Skiepai EUROVAISTINĖJE KAUKĖ-19 Tyrimai
Titulinis Naujienos ir patarimai Geriausi „Eurovaistinės“ darbuotojai pagerbti apdo...

Geriausi „Eurovaistinės“ darbuotojai pagerbti apdovanojimuose „Vardan visų sveikatos“

2021 05 06
Nuotrauka 0013

Pietų regionas tapo metų regionu, antra iš kairės – Pietų regiono vadovė Sandra Ūsaitė, viduryje – „Eurovaistinės“ direktorė Aušra Rubė.

Ką tik visoje Lietuvoje buvo paminėta Medicinos darbuotojų diena. Šia proga aukščiausi šalies vadovai, miestų merai, visuomenės atstovai sveikino gydytojus, slaugytojus, vaistininkus jiems dėkodami už atsidavimą darbui per pandemiją ir linkėdami visiems sveikatos. Šią dieną pagrindinis vaistinių tinklas iniciavo padėkos vaistininkams renginį  „Vardan visų sveikatos“. Jame buvo apdovanoti ir geriausi pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ vaistininkai.

Pandeminiai metai vaistininkams buvo išskirtiniai, kaip jie patys sako, teko ne tik gyvnetojus konsultuoti, kaip jaustis geriau, bet labai dažnu atveju ir nuraminti, paaiškinti situaciją.

Nemenčinėje dirbanti vaistininkė Irena Kisarevskaja prisinena, kad pandemijos pradžioje uždarius jų miestelį pirmiausiai visi susidūrė su šoku. „Gatvėse nebuvo nei žmonių, nei mašinų, bet mes nuramindavome žmones ir pačios bandėme nusiraminti“, – tą laiką prisimena vaistininkė, pelniusi „Metų drąsos“ nominaciją.

Išskirtiniai metai farmacininkams dar kartą leido įvertinti komandiškumo svarbą. Daugelis jų tiki, kad be kolegų pagalbos būtų negalėję pasiekti tokių rezultatų ir taip betarpiškai įsitraukti į pagalbą žmonėms. „Už komandiškumą visada patys gražiausi apdovanojimai. Iš tiesų, tai labai svarbu, nes kai dirbi, kai kaip vienas kumštis būna patenkinti ir klientai, ir patys būname patenkinti tuo, ką nuveikėme, vieni iš kitų mokomės, išnaudojame stipriąsias savybes komandoje. Mes turime penkis pirštus, bet atskirai jie kiekvienas nieko nenuveiktų, jeigu nebūtų  bendro kumščio“, – sako vaistininkė Ugnė Mostavičienė dirbanti vaistinėje Šilutėje, jai atiteko apdovanojimas „Metų komandinis susitelkimas“.

Renginio vaistininkams metu klientai dėkojo už jų konsultacijas ir rūpestį, bene dažniausiai skambėjusi profesionalaus vaistininko savybė – dėmesingumas. Vilniuje dirbanti vaistininkė Rasa Keraitė pritaria, kad farmacinių žinių šiame darbe nepakanka, labai dažnai reikia dėmesingumo. „Į vaistinę ateina žmonės ieškantys pagalbos ir mes jais pasirūpiname, suteikiame farmacinę paslaugą, parodome dėmesį iš žmogiškosios pusės, patariame, pasakome gerą žodį. Manau, kad vaistininkas turi labai gerai suprasti ir jausti kitą žmogų“, – sako farmacininkė laimėjusi „Metų rūpestingumo“ nominaciją.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkas Laimonas Devyžis medicinos darbuotojų dienos proga vaistininkams linkėjo ir toliau išlikti profesionaliais. „ Vaistininko vaidmuo šioje sveikatos grandyje labai svarbus, todėl linkiu kiekvienam  sveikatos, stiprybės, tikėjimo savimi ir savo žiniomis, kad atvira širdimi dalintumėm sveikatos patarimus, padrąsintumėm ir savo pasitikėjimą perduotumėm šalies gyvnentojams,“ – sako L. Devyžis.

Apdovanojimų ceremonijos įrašą galima stebėti ČIA.

VARDAN VISŲ SVEIKATOS

  • Metų komandinis susitelkimas  – Ugnė Mostavičienė (Šilutė)
  • Metų drąsa – Irena Kisarevskaja (Nemenčinė);
  • Metų atvira širdis – Skaistė Žemgulienė (Vilnius);
  • Metų nuoseklumas – Rasutė Jocienė (Kaunas);
  • Metų rūpestingumas – Rasa Keraitė (Vilnius);
  • Metų įkvėpimo šaltinis – Audrutė Gališanskienė (Alytus);
  • Metų klientų pasitikėjimas – Andrius Ribikauskas (Tauragė);
  • Metų vaistininkas-komandos žmogus – Vilma Cisevičienė (Panevėžys);
  • Metų regionas  – Pietų regionas, vadovė Sandra Ūsaitė.