Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinė“ pradeda elektroninę prekybą nerecep...

„Eurovaistinė“ pradeda elektroninę prekybą nereceptiniais vaistais

2016 02 22
nereceptiniu vaistu pristatymas

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ pradėjo nuotolinę prekybą vaistais. Internetinėje vaistinėje Eurovaistine.lt galima užsisakyti nereceptinių vaistų į namus ar artimiausią vaistinę. Kokybišką ir saugų vaistinių preparatų vartojimą padės užtikrinti farmacijos specialisto konsultacija –  darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. su kiekvienu pirkėju telefonu susisieks kvalifikuotas „Eurovaistinės“ darbuotojas.

„Eurovaistinėje“ išskirtinį dėmesį teikiame paslaugų kokybei ir siekiame užtikrinti tinkamą ir saikingą vaistinių preparatų vartojimą, todėl vaistus internetu šiuo metu vieninteliai rinkoje parduodame tik po asmeninės farmacininko konsultacijos. Tikimės, kad tai įvertins ir mūsų klientai, o paslauga padės apsaugoti nuo netinkamo vaistų vartojimo ir vaistų suderinamumo problemų“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Kaip ir įprastoje vaistinėje, perkant internetu farmacijos specialistas užduos kelis klausimus apie tai, kokiu tikslu bus vartojami vaistai, kiek laiko negaluojama, kokie kiti preparatai vartojami.

„Glaudžiai dirbame su sveikatos priežiūros institucijomis, todėl užduodami klausimai parengti vadovaujantis geros vaistinių praktikos nuostatomis, kurios patvirtintos LR Sveikatos apsaugos ministerijos“ , – komentuoja I. Damulienė.

Jei teikiant farmacinę paslaugą paaiškės, kad pasirinkti vaistiniai preparatai netinka pirkėjo išvardintiems simptomams gydyti, iš užsakymo jie bus pašalinti, o konsultaciją teikiantis specialistas padės pasirinkti tinkamą alternatyvą. Siekiant užtikrinti, kad el. prekyba nebūtų piktnaudžiaujama, vienu metu galima įsigyti vienam gydymo kursui reikalingų vaistinių preparatų.

 

Daugiau informacijos suteiks:

Komunikacijos vadovė Laura Bielskė, el. p.:  Laura.Bielske@eurovaistine.lt