Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinė“ jungiasi prie kampanijos „Už saugią...

„Eurovaistinė“ jungiasi prie kampanijos „Už saugią Lietuvą“

2016 05 12
saugiLietuva

Balandžio mėnesį Prezidentė Dalia Grybauskaitė paskelbė ilgalaikės nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ pradžią. Kampanija telkia visuomenę bendromis pastangomis keisti Lietuvą ir kartu spręsti skaudžiausias visuomenės problemas – kartu stabdyti patyčias, smurtą, mažinti priklausomybes ir socialinę atskirtį, skatinti įvaikinimą ir vaikų globą šeimose.

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ prisideda prie kitų socialiai atsakingo verslo įmonių ir dalijasi savo geruoju pavyzdžiu – iniciatyva, kurios tikslas padėti žmonėms netinkamus gyvenimo būdo įpročius pakeisti sveikesniais ir geresniais.

„Metų pradžioje pakvietėme Lietuvos gyventojus atlikti Didįjį savijautos testą, iš kurio sužinojime, kad lietuviai nepakankamai rūpinasi mityba, per mažai juda, turi netinkamus burnos higienos įpročius ir nepakankamai pasitiki savimi. Kadangi sveikata suprantama ne tik kaip ligų nebuvimas, bet ir fizinė, psichinė bei socialinė gerovė, visi šie veiksniai turi tiesioginę įtaką gerai savijautai, vidinei darnai ir gebėjimui gyventi kokybišką bei visavertį gyvenimą be priklausomybių“, - „Eurovaistinės“ projekto tikslą komentuoja valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Išsiaiškinus, kurioms sritims reikalingas didžiausias postūmis, Lietuvos gyventojai kviečiami prisijungti prie nemokamos internetinės platformos ir priimti 1 iš 8 „21 dienos iššūkių“. Skirti daugiau dėmesio sveikatai ir gerai savijautai gyventojai gali ugdydami dėmesingumą, atsparumą stresui ir sekdami kitus, su sveika gyvensena susijusius, patarimus.

Testą jau atliko 111 tūkstančių respondentų – tai yra, vienas iš 30 šalies gyventojų, o „21 dienos iššūkį“ priėmė beveik 14 tūkst. žmonių.