Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Tyrimai REGISTRACIJOS INTERNETU TAISYKLĖS

REGISTRACIJOS INTERNETU TAISYKLĖS

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS VAKCINAI/TYRIMAMS TAISYKLĖS 

        1. Vakcinavimo paslaugos teikiamos tik asmenims, sulaukusiems 18 metų.

        2. Išankstinę registraciją skiepui / tyrimui pasirinktoje UAB EUROVAISTINĖ vaistinėje klientas gali atlikti šiais būdais:

  • vaistinėje: suderinus su vaistinės, kurioje pageidaujama skiepytis / atlikti tyrimą, darbuotoju tinkamą atvykimo datą ir laiką. Detalus sąrašas vaistinių, kuriose teikiamos vakcinavimo / tyrimų paslaugos, pateikiamas www.apie-eurovaistine.lt/skiepai-eurovaistineje/  ir www.apie-eurovaistine.lt/tyrimai/ .
  • telefonu: nemokama linija 8 800 50005 ir pasirinkus vaistinę, kurioje norima užsiregistruoti skiepui / tyrimui bei tinkamą datą ir laiką;
  • internetu: atlikus registraciją www.apie-eurovaistine.lt tinklalapyje ir pasirinkus vaistinę bei tinkamą datą ir laiką.

       3. Atliekant registraciją klientas, paslaugų gavėjo indentifikavimo tikslais, nurodo savo telefono numerį ir pasirenka konkrečią vakciną / tyrimą.

       4. Esant kliento sutikimui, nurodytu telefonu bus atsiunčiamas priminimas apie vakcinavimo / tyrimo atlikimo laiką ir vaistinės, kurioje bus teikiamos šios paslaugos, adresą.

       5. Klientas turi teisę atšaukti registraciją šiais būdais:

  • vaistinėje: atvykus į vaistinę ir informavus vaistinės darbuotoją;
  • telefonu: nemokama linija 8 800 50005.

       6. Sutikdami su registracijos taisyklėmis Jūs patvirtinate, kad pateikiate tik savo naudojamą telefono numerį. UAB EUROVAISTINĖ neatsako už Jūsų pateiktų duomenų teisingumą ir atitikimą tikrovei.

       7. Atlikus rezervaciją bus tvarkomi šie Jūsų pateikti asmens duomenys – telefono numeris. Platesnė informacija apie tai, kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys, detalizuota UAB EUROVAISTINĖ Privatumo pranešime.