Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Tyrimai

Tyrimai

MicrosoftTeams image 2

Tyrimai „Eurovaistinėje“!

„Eurovaistinės“ specialistai pastebi, kad pavasarį daugiau žmonių susiduria su įvairias grožio ir sveikatos iššūkiais, todėl dažnai kreipiasi ieškodami priemonių, kurios padėtų jas spręsti. Siekiant profesionaliau konsultuoti klientus, dažnai naudingi ir vaistinėse atliekamų savikontrolės tyrimų rezultatai.

 „Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė akcentuoja, kad atliekant tyrimus imamasi visų saugumo priemonių – prietaisai ir paviršiai po kiekvieno naudojimo yra kruopščiai dezinfekuojami. „Pastebime, kad klientai vertina galimybę atlikti tyrimus ir nori sužinoti būtent jų situacijoje pasirinkti tinkančias priemones. Mūsų profesionalūs konsultantai po savikontrolės tyrimų atlikimo, pateikia rekomenduojamų priemonių sąrašą, kuriomis klientas savo kosmetinę gali papildyti tada, kada jam patogu“, – nemokamų vaistinėse atliekamų savikontrolės tyrimų nauda komentuoja A. Vareikienė.

Specialistai pastebi, kad pavasarį daugiau žmonių skundžiasi įvairiomis odos problemomis, dėl vitaminų trūkumo atsiradusiu nuovargiu, todėl galimybė vaistinėse atlikti savikontrolės tyrimus leidžia tiksliau pasiūlyti efektyvesnių priemonių, tinkančių konkrečiam klientui konkrečioje situacijoje.

Kokie tyrimai atliekami „Eurovaistinėse“?

  • Veido odos tyrimas. Atliekant tyrimą Nustatoma odos drėgmė ir stangrumas, odos tipas, porų būklė, pigmentinės dėmelės, aknės išplitimas, raukšlių lygis, odos jautrumas. Apibendrinami rezultatai ir pateikiamos rekomendacijos.
  • Plaukų tyrimas. Šio tyrimo metu nustatoma plaukų slinkimo, galvos odos būklė, keratino lygis, nustatomas plauko storis.
  • Venų amžiaus tyrimas. Šis tyrimas rekomenduojamas kiekvienam žmogui, ypač 40–70 metų, sergantiems širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, cukriniu diabetu, turintiems padidėjusį cholesterolio kiekį ir rūkantiems asmenims. Tyrimas padeda laikui pastebėti kraujagyslių sienelių pokyčius ir nustatyti kraujagyslių biologinį amžių.
  • Vitaminų ir mikroelementų tyrimas. Šio tyrimo metu matuojamas biotinas, vitaminas C, magnis, vitaminas B1, vitaminas B2, cinkas, selenas, vitaminas B6, vitaminas E ir folio rūgštis.

Visi savikontrolės tyrimai nemokami, išankstinė registracija nebūtina, tačiau susitarti dėl tinkamo laiko galite paskambinę nemokamu informacijos telefonu 8 800 50005 (darbo dienomis, 9-18 val.).

Kuriose „Eurovaistinėse“ galima atlikti tyrimus?

Veido odos tyrimaiPlaukų tyrimasVenų amžiaus tyrimasVitaminų ir mikroelementų tyrimas
ALYTUS
   Santaikos g. 34G.
ANYKŠČIAI
   Baranausko g. 12.
IGNALINA
   Laisvės g.60-1.
KAUNAS
Savanorių pr. 255-2,
Karaliaus Mindaugo pr. 49-1.
   
KLAIPĖDA
Taikos pr. 61 (PC Akropolis).  Taikos pr. 61 (PC Akropolis),
Taikos pr. 141 (PC BIG).
ŠIAULIAI
Aido g. 8-1 (PC Akropolis),Tilžės g. 109 (Saulės miestas) Aido g. 8-1 (PC Akropolis). Aido g. 8-1 (PC Akropolis),
Rūdės g. 14,

UTENA
Aušros g. 78  Aušros g. 78,
Taikos g. 2.
VILNIUS
Gedimino pr. 18,
Mindaugo g. 11,
Ozo g. 25 (PC Akropolis),
Sausio 13-osios g. 2-1,
Ukmergės g. 369 (PC BIG),
Upės g. 9 (PC CUP, 3 a.)
 Ozo g. 25 (PC Akropolis) Ozo g. 25 (PC Akropolis)Ozo g. 25 (PC Akropolis),
Sausio 13-osios g. 2-1,
Ukmergės g. 369 (PC BIG),
Upės g. 9 (PC VCUP).

 

Atkreipiame dėmesį, kad visi vaistinėje atliekami savikontrolės tyrimai yra rekomendacinio pobūdžio. Dėl tikslaus gydymo reiktų kreiptis į gydytoją.