Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Sveikatos milijonieriai

Sveikatos milijonieriai

Sveikata yra didžiausias turtas, tačiau pasinėrę į kasdienius darbus, siekius, problemas, labai dažnai to neįvertiname. EUROVAISTINĖ pristato naują projektą „Sveikatos milijonieriai“, kuriuo kviečia visą visuomenę pagalvoti apie sveikatą, kaip apie didžiausią turtą, ir įvertinti, kiek iš tiesų esame turtingi sveikata.

Sveikatos milijonieriaus testas

Naujoje kampanijoje – 3 tikros istorijos. Jaunai merginai Gretai daug kartų buvo patempti ir įplyšę čiurnų raiščiai, patempti kelio raiščiai, skilęs kryžkaulis. Specialistų dėka mergina atsistojo ant kojų ir dabar aktyviai sportuoja. O štai Edvardas, būdamas 14 metų, pateko į labai skaudų autoįvykį, kuris pakeitė gyvenimą. Sulaukus garbaus amžiaus Nijolė išgirdo diagnozę ir prognozes, kad gyventi gali būti belikę vos keli mėnesiai, tačiau moteris nepasidavė, gydėsi ir šiandien drąsiai gali sakyti, kad ji – sveikatos milijonierė. Šios istorijos iliustruoja, kaip dažnai tik netekę sveikatos, po rimtų ligų ar skaudžių įvykių, mes suvokiame, kad didžiausias turtas – mūsų savijauta ir sveikata.

EUROVAISTINĖS specialistai kviečia žmones įvertinti savo didžiausią turtą jau dabar, nelaukti skaudžiausių ženklų, rūpintis sveikata ir būti tikrais sveikatos milijonieriais.

Būkime sveikatos milijonieriai!