Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Apie mus Vaistinės Naujienos Lojalumo programa Karjera Vaistininkas pataria Kompensuojami vaistai Leidiniai Sveikatos milijonieriai
Titulinis Naujienos Trakai savaitgalį tapo bėgimo sostine

Trakai savaitgalį tapo bėgimo sostine

2016 05 10
trakumedaliai

Gegužės 8-ąją vyko „Eurovaistinės“ Trakų pusmaratonis. Ketvirtąjį kartą organizuojamos tarptautinės varžybos pritraukė daugiau nei 3000 dalyvių.

Pagrindinė „Eurovaistinės“ Trakų pusmaratonio distancija – 21,097 km rungtis – sulaukė daugiau nei 600 dalyvių. Vyrų kategorijoje greičiausi buvo svečiai iš Baltarusijos. Varžybas laimėjo 2014 m. Trakų pusmaratonio nugalėtojas Jurijus Kapcerovas (1:10:28 val.), vos keliolika sekundžių nuo jo atsiliko pernai metų laimėtojas Henadijus Verchavodkinas (1:10:44 val.). Trečiąją vietą pusmaratonio rungtyje užėmė Iharis Cecerukovas (1:10:54 val.). Moterų kategorijoje nugalėjo Diana Lobačevskė (1:15:56 val.), o antroji finišavo Milda Vilčinskaitė (1:18:41 val.). Trečioji vieta atiteko viešniai iš Baltarusijos, Volhai Kaminskay, rungtį įveikusiai per valandą 23 minutes ir 18 sekundžių.

Jūsų dėmesiui – gražiausios „Eurovaistinės“ Trakų pusmaratonio akimirkos.