Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos Lojalumo programa Karjera Vaistininkas pataria Kompensuojami vaistai Leidiniai Mano EUROVAISTINĖ telefonu
Titulinis Naujienos Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

2021 01 14
pexels cdc 39932121

Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais gauna skiepus nuo COVID-19. Šią savaitę paskiepyti Ignalinos vaistininkai, šiandien – farmacijos specialistai dirbantys Molėtuose.

Pasak „Eurovaistinės“ valdybos pirmininko Laimono Devyžio, tikimasi, kad netrukus bus paskiepyti visi norintys vaistinių darbuotojai.

„Į vaistines net ir karantino metu kasdien užsuka tie, kuriems reikalingi receptiniai vaistai, ar patarimai įvairiausiais sveikatos klausimais. Darome viską, kad darbuotojai būtų saugūs, pasirūpiname priemonėmis, tačiau viruso stabdymui ir kolegų apsaugai skiepai yra ypač svarbūs, todėl dėkojame savivaldybėms, kurios jau suorganizavo procesą ir vaistininkai yra paskiepyti. Lauksime šio žingsnio ir kituose miestuose“, – sako įmonės vadovas.

Molėtų rajono meras Saulius Joneika sako, kad jiems pavyko paskiepyti jau visus asmenis iš prioritetinio sąrašo ir nuo šiol bus skiepijami garbingo amžiaus gyventojai. 

Molėtuose dirbanti vaistininkė Greta po skiepų sako jaučianti vos nedidelį rankos skausmą ir džiaugiasi, kad savo ir visuomenės gerovei nusprendė skiepytis.

„Labai bijojau, nes bijau skiepų, bet rimtai apsvarsčiau pliusus ir minusus ir suvokiu, kad mes anksčiau ar vėliau visa visuomenė turėsime skiepytis. Tai tiesiog dėl savo ir kitų gerovės įveikiau savo baimę ir dabar džiaugiuosi bei kartosiu skiepą vasario pradžioje“, – pasakoja „Eurovaistinės darbuotoja.

Šiuo metu „Eurovaistinėje“ dirba beveik 1491 darbuotojas, veikia 272 vaistinės.

Nuotraukos šaltinis: pexels.com