Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos Lojalumo programa Karjera Vaistininkas pataria Kompensuojami vaistai Leidiniai LOJALUMO KONKURSO NUGALĖTOJAI
Titulinis Naujienos Lojalumo kortelė – ramus jūsų poilsis

Lojalumo kortelė – ramus jūsų poilsis

2019 02 04
Lojalumas 1200x498 vasaris

Mieli klientai,

Kviečiame dalyvauti konkurse – pasinaudokite „Eurovaistinės“ lojalumo kortele ir kiekvieną savaitę laimėkite SPA VILNIUS poilsio paketą.

1. KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR KOORDINAVIMAS:

1.1. Konkurso organizatorius ir koordinatorius yra UAB EUROVAISTINĖ, įmonės kodas 124446859, adresas: Ozo g. 25, Vilnius (toliau – Organizatorius). Organizuojamas konkursas „LOJALUMO KORTELĖ – RAMUS JŪSŲ POILSIS“ (toliau – Konkursas) vykdomas pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

2. KONKURSAS

2.1. Konkursas vyksta nuo2019 m. vasario 1 d. iki 2019 m. vasario 28 d. (imtinai);

2.2. Kiekvieną penktadienį Organizatorius burtų keliu išrinks 2 (du) laimėtojus, kurie nurodytu laikotarpiu pirko EUROVAISTINĖS vaistinėje arba internetu www.eurovaistine.lt ir pasinaudojo EUROVAISTINĖS lojalumo kortele.

2.3. Organizatorius įsteigė 10 (dešimt) SPA VILNIUS poilsio paketų „Ramus SPA poilsis“, kurio vieno vertė 316 EUR (trys šimtai šešiolika).

3. KONKURSO DALYVIAI

3.1. Konkurso dalyviai – EUROVAISTINĖS lojalumo programos dalyviai.

3.2. Konkurse dalyvauja visi pirkėjai, konkurso vykdymo laikotarpiu apsipirkę EUROVAISTINĖS vaistinėse arba internetu www.eurovaistine.lt ir pasinaudoję EUROVAISTINĖS lojalumo kortele.

3.3. Konkurse turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus Organizatoriaus darbuotojus, UAB EUROVAISTINĖ, EVRC,UAB, EVD,UAB, UAB „EVD Baltija“ ir EUROAPOTHECA, UAB ir AZETA, UAB darbuotojus bei jų šeimų narius. 

3.4. Vienas pirkėjas dalyvauti Konkurse ir naudotis EUROVAISTINĖS lojalumo kortele gali visą nurodytą konkurso laikotarpį.

4. REGISTRACIJA

4.1.  Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, papildomai registruotis neprivalo.

5. PRIZAI

5.1. Prizas – SPA VILNIUS poilsio paketas „Ramus SPA poilsis“.

5.2. Įsteigto Prizo „Ramus SPA poilsis“ aprašymas:

-                    trukmė – 2 nakvynės;

-                    maitinimas HB – pusryčiai ir pietūs / vakarienė (švediškas stalas);

-                    FMR gydytojo konsultacija dėl procedūrų suderinimo;

-                    rytinė mankšta salėje;

-                    kasdien rytinė mankšta baseine;

-                    kasdien mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksas;

-                    kasdien treniruokliai;

-                    2 mineralinės vonios;

-                    1 ESPA aromaterapinis masažas (30 min.) / ESPA kūno šveitimas

-                    1 gintaro ir muzikos aromaterapija / druskų kambarys

5.3. Papildomos sąlygos:

-                    galiojimo trukmė – 6 mėnesiai;

-                    skirta 2 asmenims;

-                    trukmė – 2 nakvynės, galioja ir savaitgaliais;

-                    vieta – Druskininkai;

-                    būtina išankstinė rezervacija.

6. KONKURSO LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS

6.1. Konkurso laimėtojas bus nustatomas atsitiktine tvarka, ne vėliau kaip 2019 m. kovo 1 dieną.

6.2. Loterijos laimėtojus nustatys Organizatoriaus atsakingas darbuotojas, traukdamas laimėtojus burtų tvarka.

6.3. Vienas asmuo Prizą gali laimėti ne daugiau kaip vieną kartą per visą Konkurso laikotarpį.

7. LAIMĖTOJŲ INFORMAVIMAS BEI PRIZŲ ATSIĖMIMAS

7.1. Laimėtojai bus informuojami asmeniškai elektroniniu paštu, telefonu arba viešai paskelbiant Bendrovės internetiniame puslapyje https://www.apie-eurovaistine.lt/naujienos/.

7.2. Prizai laimėtojams bus siunčiami elektroniniu paštu.

7.3. Asmuo, neatsakęs į el. laišką per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, netenka teisės reikalauti Prizo ar atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su Prizo netekimu ir (arba) dalyvavimu Konkurse.

7.4. Prizas nekeičiamas į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

8. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

8.1.  Asmens duomenis tvarko Organizatorius, remdamasis  LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679.

8.2. Konkurso organizavimo ir komunikavimo tikslais dalyvių asmens duomenys tvarkomi Organizatoriaus Lojalumo programos privatumo pranešime nustatytais pagrindais, apimtimi ir tvarka.

9. ATSAKOMYBĖ

9.1.   Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius konkurso dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu konkurse.

9.2. Konkurso rengėjai neatsako už konkurso dalyvių pašalinimą ir konkurso prizų neišdavimą, jei Konkurso dalyvis nesilaiko šių Taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga/netiksli arba su juo nepavyksta susisiekti dėl nuo Organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.

9.3. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su konkurso panaikinimu ar konkurso vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.

10. KITOS SĄLYGOS

10.1. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų atsiėmimo tvarką. Apie Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.apie-eurovaistine.lt.

10.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti konkursą bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir / ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie konkurso nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.apie-eurovaistine.lt.