Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos Lojalumo programa Karjera Vaistininkas pataria Kompensuojami vaistai Leidiniai Sveikatos milijonieriai
Titulinis Naujienos LOJALUMO KORTELĖ – IŠMANESNIS JŪSŲ JUDĖJIMAS

LOJALUMO KORTELĖ – IŠMANESNIS JŪSŲ JUDĖJIMAS

2019 06 03
EV fitbit baneriai 1200x498

Mieli klientai,

Kviečiame dalyvauti konkurse – pasinaudokite „Eurovaistinės“ lojalumo kortele ir kiekvieną savaitę laimėkite išmanųjį FITBIT VERSA laikrodį.

KONKURSO TAISYKLĖS

1. KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR KOORDINAVIMAS:

1.1. Konkurso organizatorius ir koordinatorius yra UAB EUROVAISTINĖ, įmonės kodas 124446859, adresas: Ozo g. 25, Vilnius (toliau – Organizatorius). Organizuojamas konkursas „LOJALUMO KORTELĖ – IŠMANESNIS JŪSŲ JUDĖJIMAS“ (toliau – Konkursas) vykdomas pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

2. KONKURSAS

2.1. Konkursas vyksta nuo2019 m. birželio 1 d. iki 2019 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai);

2.2. Kiekvieną penktadienį Organizatorius burtų keliu išrinks 2 (du) laimėtojus, kurie nurodytu laikotarpiu pirko EUROVAISTINĖS vaistinėje arba internetu www.eurovaistine.lt ir pasinaudojo EUROVAISTINĖS lojalumo kortele.

2.3. Organizatorius įsteigė 30 (trisdešimt) vienetų išmaniųjų FITBIT VERSA laikrodžių.

3. KONKURSO DALYVIAI

3.1. Konkurso dalyviai – EUROVAISTINĖS lojalumo programos dalyviai.

3.2. Konkurse dalyvauja visi pirkėjai, konkurso vykdymo laikotarpiu apsipirkę EUROVAISTINĖS vaistinėse arba internetu www.eurovaistine.lt ir pasinaudoję EUROVAISTINĖS lojalumo kortele.

3.3. Konkurse turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus Organizatoriaus darbuotojus, UAB EUROVAISTINĖ, EVRC,UAB, EVD,UAB, UAB „EVD Baltija“ ir EUROAPOTHECA, UAB ir AZETA, UAB darbuotojus bei jų šeimų narius. 

3.4. Vienas pirkėjas dalyvauti Konkurse ir naudotis EUROVAISTINĖS lojalumo kortele gali visą nurodytą konkurso laikotarpį.

4. REGISTRACIJA

4.1.  Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, papildomai registruotis neprivalo.

5. PRIZAI

5.1. Prizas – išmanusis laikrodis FITBIT VERSA. Prizo vertė – 199, 95 Eur.

5.2. Įsteigto Prizo apyrankių spalva: juoda arba balta.

6. KONKURSO LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS

6.1. Konkurso laimėtojas bus nustatomas atsitiktine tvarka, t. y. Organizatoriaus paskirtas atsakingas darbuotojas burtų keliu Excel lentelės pagalba, kurioje bus suregistruoti pirkėjai, išrinks laimėtoją.

6.3. Vienas asmuo Prizą gali laimėti ne daugiau kaip vieną kartą per visą Konkurso laikotarpį.

7. LAIMĖTOJŲ INFORMAVIMAS BEI PRIZŲ ATSIĖMIMAS

7.1. Laimėtojai bus informuojami asmeniškai elektroniniu paštu arba telefonu ir viešai paskelbiant Bendrovės internetiniame puslapyje https://www.apie-eurovaistine.lt/naujienos/, nurodant kortelės numerį ir Vaistinės, kurioje buvo atliktas pirkimas, adresą.

7.2. Prizai laimėtojams bus siunčiami bei pristatomi Organizatoriaus sąskaita paštu arba naudojantis kurjerio paslaugomis, o Laimėtojui pageidaujant arba sutinkant, bus pristatomi į artimiausią Laimėtojui Vaistinę.

7.3. Asmuo, neatsiėmęs laimėjimo per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo paskelbimo ir / ar pranešimo apie laimėjimą dienos, netenka teisės reikalauti Prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su Prizo netekimu ir / ar dalyvavimu konkurse.

7.4.  Prizas nekeičiamas į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

8. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

8.1.  Asmens duomenis tvarko Organizatorius, remdamasis  LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679.

8.2. Konkurso organizavimo ir komunikavimo tikslais dalyvių asmens duomenys tvarkomi Organizatoriaus Lojalumo programos privatumo pranešime nustatytais pagrindais, apimtimi ir tvarka.

9. ATSAKOMYBĖ

9.1.   Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius konkurso dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu konkurse.

9.2. Konkurso rengėjai neatsako už konkurso dalyvių pašalinimą ir konkurso prizų neišdavimą, jei Konkurso dalyvis nesilaiko šių Taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga/netiksli arba su juo nepavyksta susisiekti dėl nuo Organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.

9.3. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su konkurso panaikinimu ar konkurso vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.

10. KITOS SĄLYGOS

10.1. Organizatorius turi teisę keisti Prizų atsiėmimo tvarką. Apie Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.apie-eurovaistine.lt.

10.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti konkursą bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir / ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie konkurso nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.apie-eurovaistine.lt.