Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos Lojalumo programa Karjera Vaistininkas pataria Kompensuojami vaistai Leidiniai LOJALUMO KONKURSO NUGALĖTOJAI
Titulinis Naujienos LOJALUMO KORTELĖ – DOVANOS KAS SAVAITĘ

LOJALUMO KORTELĖ – DOVANOS KAS SAVAITĘ

2018 10 31
Lojalumas 1200x498

Mieli, klientai,

Kviečiame dalyvauti konkurse - pasinaudokite „Eurovaistinės“ lojalumo kortele ir kiekvieną savaitę laimėkite 20 eur. vertės EUROVAISTINĖS dovanų kuponus.

KONKURSO TAISYKLĖS

1. KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR KOORDINAVIMAS:

1.1. Konkurso organizatorius ir koordinatorius yra UAB EUROVAISTINĖ, įmonės kodas 124446859, adresas Ozo g. 25, Vilnius (toliau – Organizatorius) organizuoja konkursą „Lojalumo kortelė-dovanos kas savaitę“ (toliau – konkursas), kuris yra vykdomas pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

2. KONKURSAS

2.1. Konkursas vyksta nuo 2018 m. lapkričio 1 d. iki 2018 m. lapkričio 30 d. (imtinai);

2.2. Kiekvieną savaitės penktadienį Organizatorius burtų keliu išrinks dešimt laimėtojų tuo laikotarpiu pasinaudojusių EUROVAISTINĖS lojalumo kortele.

3. KONKURSO DALYVIAI

3.1. Konkurso dalyviai - fiziniai asmenys, kurių amžius Konkurso laikotarpiu 18 m. ir vyresni.

3.2. Konkurse dalyvauja visi pirkėjai konkurso vykdymo laikotarpiu apsipirkę ir pasinaudoję EUROVAISTINĖS lojalumo kortele EUROVAISTINĖS vaistinėse.

3.3. Konkurse turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus Organizatoriaus darbuotojus, UAB EUROVAISTINĖ, EVRC,UAB, EVD,UAB, UAB EVD BALTIJA ir EUROAPOTHECA, UAB darbuotojus bei jų šeimų narius. Vienas pirkėjas dalyvauti Konkurse ir naudotis EUROVAISTINĖS lojalumo kortele gali visą nurodytą konkurso laikotarpį. 

4. REGISTRACIJA

4.1.  Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, papildomai registruotis neprivalo. 

5. PRIZAI

5.1. Prizas –  20 Eur vertės EUROVAISTINĖS dovanų kuponas (50 vnt.). 

5.2. Papildomos sąlygos:

Dovanų kuponas galioja 12 mėn. nuo gavimo datos;

Dovanų kuponu už jame nurodytą sumą galima atsiskaityti visose EUROVAISTINĖSE;

Jeigu išrinktų prekių kaina viršija dovanų kupone nurodytą sumą, skirtumą galima sumokėti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele;

Jeigu išsirinktų prekių kaina mažesnė už sumą, nurodytą dovanų kupone, skirtumas negrąžinamas;

Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas;

Dovanų kuponu negalima atsiskaityti už prekes, perkamas su kompensuojamųjų vaistų pasu bei pradinio maitinimo kūdikių mišinius.

6. KONKURSO LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS

6.1.  Konkurso laimėtojas bus nustatomas atsitiktine tvarka, ne vėliau kaip 2018 m. lapkričio 30 d.

6.2. Loterijos laimėtojus nustatys Organizatoriaus atsakingas darbuotojas, traukiant laimėtojus burtų keliu.

6.3. Vienas asmuo prizą gali laimėti ne daugiau kaip vieną kartą per visą Konkurso laikotarpį.

7. LAIMĖTOJŲ INFORMAVIMAS BEI PRIZŲ ATSIĖMIMAS

7.1. Laimėję konkurso dalyviai bus informuojami asmeniškai elektroniniu paštu arba telefonu.

7.2. Prizus laimėtojai galės atsiimti artimiausioje EUROVAISTINĖJE.

7.3. Asmuo, neatsakęs į el. laišką per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, netenka teisės reikalauti Prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su Prizo netekimu ir/ar dalyvavimu konkurse.

7.4.  Prizas nekeičiamas į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

8. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

8.1.  Asmens duomenis tvarko Organizatorius ir / arba jo įgaliotas asmuo tik konkurso vykdymo tikslais.

9. ATSAKOMYBĖ

9.1.   Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius konkurso dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu konkurse, įskaitant konkurso prekių įsigijimą.

9.2.   Konkurso rengėjai neatsako už konkurso dalyvių pašalinimą ir konkurso prizų neišdavimą, jei Konkurso dalyvis nesilaiko šių Taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga/ netiksli arba su juo nepavyksta susisiekti dėl nuo Organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.

9.3.   Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su konkurso panaikinimu ar konkurso vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.

10. KITOS SĄLYGOS

10.1. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų atsiėmimo tvarką. Apie Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.apie-eurovaistine.lt.

10.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti konkursą bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie konkurso nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.apie-eurovaistine.lt.