Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos Lojalumo programa Karjera Vaistininkas pataria Kompensuojami vaistai Leidiniai LOJALUMO KONKURSO NUGALĖTOJAI
Titulinis Naujienos KALĖDINIS KONKURSAS – LAIMĖKITE KASDIEN

KALĖDINIS KONKURSAS – LAIMĖKITE KASDIEN

2018 11 19
EV Kaledos2018 maxima 768x443

Mieli, klientai,

Kviečiame dalyvauti konkurse – pasinaudokite „Eurovaistinės“ lojalumo kortele ir kiekvieną dieną laimėkite 300 eur. vertės MAXIMOS dovanų kuponus.

KONKURSO TAISYKLĖS

1. KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR KOORDINAVIMAS:

1.1. Konkurso organizatorius ir koordinatorius yra UAB EUROVAISTINĖ, įmonės kodas 124446859, adresas Ozo g. 25, Vilnius (toliau – Organizatorius) organizuoja konkursą laimėti 300 Eur (tris šimtus eurų) vertės MAXIMA čekį (toliau – Konkursas), kuris yra vykdomas pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

2. KONKURSAS

2.1. Konkursas vyksta nuo2018 m. lapkričio 19 d. iki 2018 m. gruodžio 31 d. (imtinai);

2.2. Kiekvieną dieną, laikotarpiu nuo 2018 m. lapkričio 19 d. iki gruodžio 31 d., Organizatorius burtų keliu išrinks 1 (vieną) laimėtoją, kuris nurodytu laikotarpiu pirko EUROVAISTINĖS vaistinėje arba internetu www.eurovaistine.lt ir pasinaudojo EUROVAISTINĖS lojalumo kortele.

2.3. Organizatorius įsteigė 43 (keturiasdešimt tris) vienetus 300 EUR (trys šimtai eurų) vertės Maxima čekius.

3. KONKURSO DALYVIAI

3.1. Konkurso dalyviai – EUROVAISTINĖS lojalumo programos dalyviai.

3.2. Konkurse dalyvauja visi pirkėjai, konkurso vykdymo laikotarpiu apsipirkę EUROVAISTINĖS vaistinėse arba internetu www.eurovaistine.lt ir pasinaudoję EUROVAISTINĖS lojalumo kortele;

3.3. Konkurse turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus Organizatoriaus darbuotojus, UAB EUROVAISTINĖ, EVRC,UAB, EVD,UAB, UAB „EVD Baltija“ ir EUROAPOTHECA, UAB ir UAB DABAR darbuotojus bei jų šeimų narius. 

3.4. Vienas pirkėjas dalyvauti Konkurse ir naudotis EUROVAISTINĖS lojalumo kortele gali visą nurodytą konkurso laikotarpį.

4. REGISTRACIJA

4.1.  Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, papildomai registruotis neprivalo.

5. PRIZAI

5.1. Prizas – 300 Eur (trys šimtai eurų) vertės MAXIMA čekis. 

6. KONKURSO LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS

6.1.  Konkurso laimėtojas bus nustatomas atsitiktine tvarka.

6.2. Konkurso laimėtojus nustatys Organizatoriaus atsakingas darbuotojas, traukiant laimėtojus burtų keliu.

6.3. Vienas asmuo prizą gali laimėti ne daugiau kaip vieną kartą per visą Konkurso laikotarpį.

7. LAIMĖTOJŲ INFORMAVIMAS BEI PRIZŲ ATSIĖMIMAS

7.1. Laimėtojai bus informuojami asmeniškai elektroniniu paštu, telefonu arba viešai paskelbiant Bendrovės internetiniame puslapyje https://www.apie-eurovaistine.lt/naujienos/

7.2. Prizai laimėtojams bus siunčiami bei pristatomi Organizatoriaus sąskaita paštu arba naudojantis kurjerio paslaugomis.

7.3. Asmuo, neatsiėmęs laimėjimo per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo paskelbimo ir / ar pranešimo apie laimėjimą dienos, netenka teisės reikalauti Prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su Prizo netekimu ir / ar dalyvavimu konkurse.

7.4.  Prizas nekeičiamas į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

8. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

8.1.  Asmens duomenis tvarko Organizatorius, remdamasis  LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679.

8.2. Konkurso organizavimo ir komunikavimo tikslais dalyvių asmens duomenys tvarkomi Organizatoriaus Lojalumo programos privatumo pranešime nustatytais pagrindais, apimtimi ir tvarka.

9. ATSAKOMYBĖ

9.1.   Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius konkurso dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu konkurse.

9.2. Konkurso rengėjai neatsako už konkurso dalyvių pašalinimą ir konkurso prizų neišdavimą, jei Konkurso dalyvis nesilaiko šių Taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga/netiksli arba su juo nepavyksta susisiekti dėl nuo Organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.

9.3. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su konkurso panaikinimu ar konkurso vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.

10. KITOS SĄLYGOS

10.1. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Prizų atsiėmimo tvarką. Apie Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.apie-eurovaistine.lt.

10.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti konkursą bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir / ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie konkurso nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.apie-eurovaistine.lt.