Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai Vyrai ryžtingiau imasi geros savijautos iššūkių

Vyrai ryžtingiau imasi geros savijautos iššūkių

2016 04 08
issukiaivyras

Didįjį savijautos testą pristatęs ir vėliau aštuonis geros savijautos iššūkius pasiūlęs vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ skelbia, kad per mėnesį iššūkius priėmė beveik 10 000 žmonių. Aktyvesni dalyviai – vyrai, populiariausias iššūkis – 7 minučių mankšta.

Kovo pradžioje startavusi „Eurovaistinės“ 21 dienos iššūkių programa įsibėgėja – netinkamus gyvenimo būdo įpročius pakeisti sveikesniais ir geresniais svarstė 97 538 unikalūs puslapio jauskitesgerai.lt vartotojai. Kas dešimtas iš jų priėmė iššūkį ir jo laikosi 21 dieną.

Mėgstamiausia programa – „7 minučių mankšta“, kurią veda trenerė Justa Jurkoit. Atrodyti ir jaustis geriau, be jokių papildomų priemonių mankštinantis 7 minutes per dieną, jau panoro daugiau nei 3400 Lietuvos gyventojų. Antroje vietoje pagal populiarumą – „Vandens iššūkis“, kurį pasiekti padeda sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė. Jį atlieka 2467 dalyviai. Trečia pagal populiarumą sveikatingumo programa – iššūkis „Be streso“, kurio laikosi beveik 1300 žmonių.

Kiekvienas puslapio lankytojas dar gali pasirinkti „Dėmesingumo“, „Gražios odos“, 10000 žingsnių“ arba „Gražios šypsenos“ iššūkius. Įmonės „Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, jog įdomu tai, kad iššūkių dažniau laikosi vyrai ir jaunesni šalies gyventojai.

„Inicijavus „Didįjį savijautos testą“, kurį šią akimirką yra atlikę 111 090 lietuvių, paaiškėjo, kad keistinų įpročių turi didžioji dauguma šalies gyventojų. Kartu su partneriais sukūrėme programas, kurių metu per 21 dieną susiformuoja natūralus įprotis. Matome, kad iššūkiai sudomino didesnę dalį vyrų - 6 iš dešimties besilaikančiųjų programos – vyrai, ir jaunesni puslapio lankytojai – 47 proc. dalyvių 25-30 metų“, - sako įmonės „Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

„7 minučių mankštos“ trenerė Justa Jurkoit sako, kad projektas visiškai pataikė į šių dienų madą, nes vis daugiau žmonių pagaliau supranta, kad tik sveikata užtikrina kokybišką bei visavertį gyvenimą.

„Susidomėjimą projektu labiausiai veikia tai, kad jį inicijuoja patikimas partneris – tuomet jau pati frazė „Eurovaistinės 21 dienos iššūkis“ žmones verčia suklusti ir nujausti kažką labai naudingo ir ypatingo. Esame tauta, mėgstanti priimti iššūkius ir jaustis geriau nei vakar, o nuolat augantis susidomėjimas sveiku gyvenimo būdu tik dar labiau paskatina  išsinerti iš žieminių kailinių ir įkvėpti daugiau šviežio oro. Labai džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių pagaliau supranta, kad tik sveikata užtikrina kokybišką bei visavertį gyvenimą ir yra pasiryžę pakeisti savo įpročius. Juk pirmam žingsniui užteks vos 7 minučių“,  - motyvuoja trenerė Justa.

Daugiau informacijos suteiks:

Komunikacijos vadovė Laura Bielskė, El. p.:  laura.bielske@eurovaistine.lt