Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai Vaistininkai pastebi šią žiemą padidėjusį gyventoj...

Vaistininkai pastebi šią žiemą padidėjusį gyventojų norą padėti vieni kitiems

2021 02 05
pexels wendy wei 3564358

Toliau nuo pagrindinių kelių, mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gyvenantys žmonės jau daugiau nei savaitę negali išvykti iš namų. Problemų gyventojai patiria ne tik dėl dingusios elektros, pašto ar maisto produktų, bet ir tinkamo gydymo. Druskininkuose esančios „Eurovaistinė“ atstovas sako, kad šiomis dienomis tenka ieškoti išeičių ir kartu su aplinkiniais pasirūpinti, kad garbingo amžiaus žmonės gautų vaistus.

Vaistininkas Rytis Mačionis pasakoja, kad mažuose miesteliuose ar kaimeliuose tarp miškų gyvenantys žmonės dabar susitelkę ir padeda aplinkiniams. Dažnai atvykę į vaistinę įsigyja vaistų ne tik sau, bet ir kaimynams. Žmonės bendradarbiauja ir prašo pagalbos tų, kurie turi tinkamesnius automobilius ar tiesiog gyvena arčiau pagrindinių kelių. Šiomis dienomis pagalbos reikia ypač dažnai.

„Mūsų vaistinės mobiliojo telefono numeris yra viešas, todėl sulaukiame kur kas daugiau skambučių. Turime tokių nuolatinių klientų, kurie skambina pasikonsultuoti, o į vaistinę atsiunčia savo artimuosius“, – pastebi vaistininkas R. Mačionis. Pasitaiko atvejų, kai patys vaistininkai sėda į automobilį ir veža reikiamus preparatus klientams, kad nenutrūktų gydytojo paskirto vaisto vartojimas.

Vis dėlto vaistininkas sako, kad sniegas klientams atnešė ne tik rūpesčių, anot jo, žmonės dabar yra pozityviau nusiteikę, noriau padeda vienas kitam. „Panašu, kad ta šviesa, kuri atsirado pasnigus, buvo tai, ko mums visiems taip trūko“, – sako vaistininkas.

Vaistininkų pastangas pasirūpinti reikiamais vaistais įvertina ir patys klientai. „Esame užpustyti, tad trečiadienį paskambinau į vaistinę ir gavau patarimą, ko man reikėjo, viską sudėliojo ir net per kaimynę perdavė. Norisi padėkoti vaistininkams“, – apie vaistininko Ryčio pagalbą rašo klientė.

Bendrovės komunikacijos vadovė Laura Bielskė sako, kad šiuo metu telefonu sulaukiama kur kas daugiau norinčiųjų pasikonsultuoti ar net rezervuoti reikiamų vaistų. „Klientai gali pasirinkti – arba skambinti tiesiai į savo mėgstamą vaistinę tiesioginiu telefonu, arba bendrauti su mūsų farmacijos specialistais nemokamu numeriu 880050005. Pastebime, kad pastarąjį variantą renkasi dažniausiai, po kelis šimtus klientų per dieną“, – sako „Eurovaistinės“ atstovė.

Nuotraukos šaltinis: Pexels.com