Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Karjera Kompensuojami vaistai Leidiniai Mano EUROVAISTINĖ telefonu Skiepai EUROVAISTINĖJE
Titulinis Naujienos ir patarimai Šiauliuose duris atvėrė naujos koncepcijos vaistin...

Šiauliuose duris atvėrė naujos koncepcijos vaistinė

2018 03 02
20180302 92420

Grožis – neatsiejamas nuo sveikatos ir geros savijautos, o ir renkantis grožio prekes, labai svarbu atkreipti dėmesį į jų sudėtį, tinkamumą odai, laukiamą poveikį.  Tokias tendencijas iš klientų Lietuvoje jaučia vaistinių tinklas „Eurovaistinė“, šiandien, penktadienį, Šiauliuose atidaręs jau šeštą Lietuvoje naujos koncepcijos grožio vaistinę.

Prekybos centre „Akropolis“, Aido g. 8, šiandien oficialiai atidaryta rekonstruota „Eurovaistinės“ vaistinė užima beveik  230 kv. m. ploto. Po keliais etapais vykdyto atnaujinimo, šioje vaistinėje visus reikalingus vaistus papildė ir kur kas didesnis grožio, kosmetikos, kūno priežiūros prekių asortimentas. O tinkamai išsirinkti reikalingiausius produktus padės čia dirbančios grožio konsultantės.

„Nors vaistinių pagrindas, be abejo, yra vaistai, tačiau žmonės vaistinėse vis dažniau ieško ir kitų sveikatai ir savijautai svarbių prekių: nuo asmens higienos, iki sportui, grožiui reikalingų papildų ar produktų.  O būtent asmens higienos ir grožio prekių paklausa vaistinėse dabar tikrai jaučiama“, – sako Ingrida Damulienė, „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė.

Pasak jos, moterų grožio suvokimas keičiasi, ypač didžiuosiuose miestuose kosmetika ir grožis vis labiau siejasi su sveikata. Ieškoma atsakymo ne vien kaip maskuoti ar slėpti netobulumus, bet kaip iš tiesų turėti sveiką odą, sveikus plaukus, sveiką šypseną; ne tik kaip atrodyti gražiai, bet ir kaip jaustis gerai.

„Mūsų grožio vaistinių konsultantai pastebi, kad pirkėjos pradeda dažniau domėtis ne tik asmens higienos, bet ir dekoratyvinės kosmetikos sudėtimi, ieško natūralesnių priemonių, daugiau konsultuojasi, kas gali padėti spręsti vienas ar kitas odos problemas, kokia priemonė tiktų būtent jų odai. Tai rodo tiek augantį suvokimą, kad kosmetikos, kaip maisto, sudėtį, verta tikrinti, tiek ir augantį konsultacijų, sveikos kosmetikos poreikį“, – sako I. Damulienė.

Šiuo metu visame „Eurovaistinių“ asortimente ne vaistai jau sudaro apie trečdalį viso asortimento. Specialiose grožio vaistinėse, kurios įsikūrusios Vilniuje, Kaune, o nuo šiandien – jau ir Šiauliuose, kosmetikos ir higienos prekių dalis dar didesnė. Iš viso grožio vaistinių pasiūla apima apie 8000 skirtingų grožio prekių.