Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidiniai Skiepai Tyrimai Grožis 360
Titulinis Naujienos ir patarimai Profesorius dr. P. Theiss Lietuvoje susitiko su va...

Profesorius dr. P. Theiss Lietuvoje susitiko su vaistininkų bendruomene

2017 09 01
foto 33

Visame pasaulyje garsus iš Vokietijos kilęs profesorius daktaras Peteris Theiss vizito Lietuvoje metu susitiko su vaistininkų bendruomene. Po daugelio metų grįžęs į šią šalį sveikatos produktų kūrėjas teigė norintis pamatyti, kokia šių dienų vaistinė. Vyrą maloniai nudžiugino, kad čia kuriasi grožio vaistinės, o vaistininko profesiją turintys žmonės ir toliau labai vertinami už savo ekspertinį požiūrį į sveikatą ir pagalbą klientams.

„Dr. Theiss Naturwaren GmbH“ įmonė buvo įkurta 1978 metais, joje kuriami natūralumu paremti sveikatos ir grožio produktai, iš kurių 120 prekiaujama Lietuvos vaistinėse.

„Nors didžiąją mano kompanijos dalį sudaro „Lacalut“ produkcija, tačiau turime nemažą  kosmetikos liniją. Vokietijoje mūsų įmonės kosmetika susilaukė itin didelės sėkmės. Ja prekiaujame išskirtinai tik vaistinėse. Mūsų naujiena, kuri labai pasiteisino Vokietijoje, tikiu sudomins ir Lietuvos rinką – kosmetikos prekės su hialuronu“, - apie įmonės strategiją pasakoja P. Theiss.

Anot jo, Vokietijoje tampa įprasta vaistinėje ne tik pasirūpinti vaistais, bet ir visais reikalingais vitaminais bei kosmetika. Svečio teigimu, pusė moterų Vokietijoje jau dabar kosmetiką perka vaistinėse ir šis skaičius nuolat auga.

„Kosmetika vaistinėje tampa vis reikalingesnė. Vaistininkai gali profesionaliai patarti, jie žino ir supranta visus ingredientus ir jiems labai svarbu tobulėti šioje srityje. Sveikinu Lietuvą, kad jūs taip pat įžengėte į šią sritį, nes tai ateitis – vaistininkas visuomet padės susirgusiam žmogui, bet dabar kur kas svarbiau ekspertinis patarimas tuomet, kai žmonės sveiki. Kalbėti apie dermo kosmetiką, medicininę, gydančiąją kosmetiką yra vaistininko užduotis ir jie tai išmano geriausiai. Malonu, kad „Eurovaistinė“ žengia žingsniu priekyje ir Lietuvoje kuria pasaulinio lygio vaistines“, - savo įspūdžiais su vaistininkais dalinosi ponas Theiss.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė atkreipia dėmesį, kad įmonės atsinaujinimą pajunta ir klientai.

„Bendraudami su vaistininkais mūsų klientai dažnai akcentuoja, kad mūsų vaistinėse jie pastebi ne tik malonų aptarnavimą, bet ir platų asortimentą, produktus, kurių jiems reikia, tinkamas kainas. Ir toliau ketiname tęsti grožio vaistinių tinklo plėtrą, didinti vietų, kuriose veikia farmacinės rūpybos paslauga, skaičių“, - sako įmonės vadovė.  

Susitikimo metu, jau 22 metus savo produkcija Lietuvoje prekiaujantis profesorius, su vaistininkais susitarė sugrįžti ir tęsti anksčiau organizuotus seminarus vaistininkams, o atsakydamas į bendruomenės narių klausimą, kaip jaustis gerai artėjant rudeniui, gerbiamas sveikatos produktų kūrėjas palinkėjo daugiau šypsotis ir mylėti.

„Nepasakysiu nieko stebuklingo – tikrai labai rekomenduoju maisto papildus ir vitaminus. Pats svarbiausias vitaminas yra vitaminas C. Pats naudoju papildus su spanguolėmis ir vaistažolėmis. Daugiau judėkime, šypsokimės ir mylėkime“, - „Eurovaistinės“ darbuotojams perdavė dr. P. Theiss.