Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidiniai Skiepai Tyrimai Grožis 360
Titulinis Naujienos ir patarimai Plaukų stilistas V. Gigevičius naujam kirpimui pas...

Plaukų stilistas V. Gigevičius naujam kirpimui pasirinko vaistinę

2017 09 14
59ba59dda0a20

Šukuosenų ir madingų kirpimų virtuozas Valerijus Gigevičius bene labiausiai mylimas plaukų stilistas Lietuvoje, kuriam vien grožio salono atlikti savo darbui nepakanka. Originaliais kirpimais kalnuose, oro balione, traukinyje ar net tiesioginio eterio metu garsėjantis vyras šį kartą nusprendė kirpti „Eurovaistinėje" prekybos centre VCUP.

„Neįsivaizduoju, kokia vieta dar galėtų mane nustebinti. Visos vietos, taip pat ir vaistinė, kirpimui yra tinkamos. Nuolat kirpi tik grožio salone, patogiai ir jaukiai, su geru apšvietimu bei tais pačiais klientais, atsibosta, man norisi adrenalino ir naujų iššūkių. Be to susitikdamas su žmonėmis kitokiose vietose turiu galimybę pasidalinti patarimais", - grožio vaistinės atidarymo metu teigė plaukų stilistas.

Vaistinių tinklą „Eurovaistinė" jis teigia pasirinkęs neatsitiktinai. „Neslėpsiu, kad labai mėgstu šį tinklą, nes jis man niekada nesisiejo su slogiomis emocijomis ir sergančiais žmonėmis. Smagu, kad „Eurovaistinė" į Lietuvą atvedė ir grožio vaistines, nes vaistinė nėra vien vaistų pardavinėjimo vieta", - sakė plaukų stilistas.

Eksperimentinio V. Gigevičiaus kirpimo modeliu tapo vilnietė Živilė, su kurios plaukais, anot vyro, yra kur padirbėti. „Jos plaukai atrodo nusilpę ir reikalaujantys profesionalaus prisilietimo. Manau, kad iš jų galima padaryti ką nors gražaus", - prieš pat pasirodymą pasakojo garsenybių plaukų stiliumi besirūpinantis profesionalas.

Daugelis sutiktų, kad garsaus kirpėjo klientės atrodo nepriekaištingai, tačiau, Valerijus teigia, kad geriausi rezultatai pasiekiami ne tik plaukų stilisto pagalba, bet ir naudojant tinkamas plaukų priežiūros priemones bei vartojant vitaminus. „Savo klientėms visuomet rekomenduoju tai, ko plaukams reikia. Niekuomet nesiūlau konkretaus prekės ženklo, nes vieniems jis tinka, kitiems ne. Dažniausiai patariu rinktis atstatomąją ar drėkinamąją liniją", - aiškino vyras.

Kalbant apie plaukus rudenį, V. Gigevičius pabrėžia, kad pirmiausia jie turi būti sveiki. „Mano nuomonė tokia – tu visada gali nukirpti ir nudažyti plaukus, bet jeigu tas plaukas nebus sveikas, jis atrodys blogai bet kokiu atveju. Taigi, jeigu norite pasikeisti ir atsinaujinti, pradėkite nuo plaukų atstatymo", - patarė jis.

Pasak plaukų priežiūros specialisto, kiekvienai moteriai rudenį derėtų turėti keturis plaukų priežiūros produktus: šampūną ir kondicionierių, tinkamą plaukų ir galvos odos tipui, plaukų kaukę ir natūralų arba argano aliejų.

„Jeigu jaučiate, kad visgi jūsų plaukams dar kažko trūksta, galite naudoti neseniai rinkoje pasirodžiusį purškiamą proteiną. Jis ne tik praturtina plaukus, bet ir padeda juos iššukuoti", - sakė V. Gigevičius.

Po Valerijaus atlikto kirpimo, paklausus Živilės, ar pasiteisino jos lūkesčiai, mergina tvirtino, jog 100 proc. viskas buvo taip, kaip ji ir tikėjosi. „Esu be galo patenkinta rezultatu. Buvo keista, kad stilistas patarė ne tik, kokias priemones turėčiau naudoti, bet ir, kad mano plaukams padėtų vitaminai, kurie iš vidaus stiprina bei atstato plaukus. Savo pasikeitimą vertinu daugiau nei dešimt balų ir dėkoju už tokią netikėtą galimybę", - savo pasikeitusia šukuosena džiaugėsi moteris.