Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai „Lietuvos interneto apdovanojimuose“ triumfavo „Eu...

„Lietuvos interneto apdovanojimuose“ triumfavo „Eurovaistinė”

2016 05 09
Juliaus Kalinsko nuotr

Gegužės 5-6 d. vykusį technologijų ir progreso festivalį LOGIN, kaip ir kasmet, vainikavo „Lietuvos interneto apdovanojimai". Čia jau aštuntą kartą įvertinti geriausi metų interneto projektai, tarp kurių atsidūrė ir „Eurovaistinė".

Net tris apdovanojimus pelniusi „Eurovaistinė“ pripažinta Metų prekės ženklu internete. Be to, įmonės vykdomas projektas „21 dienos iššūkis“ laimėjo Elektroninio naujienlaiškio kategorijoje, o Interaktyvios reklamos/kampanijos kategorijoje triumfavo kitas įmonės projektas – „Didysis savijautos testas“. Pastaroji kampanija internete ne tik padėjo surinkti daugiau nei 111 000 dalyvių atsakymų, bet ir sužinoti, kaip jaučiasi Lietuva.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė džiaugiasi, kad apdovanojimus pelnę projektai ne tik padeda siekti verslo tikslų, bet ir yra puiki priemonė paskatinti visuomenę rūpintis savo sveikata kasdien, o ne tik susirgus.

„Apdovanojimais įvertintus projektus inicijavome pastebėję tai, kad iki vizito į vaistinę dauguma žmonių vis dar retai susimąsto apie savo savijautą ir, kokią įtaką jai turi gyvenimo būdo įpročiai. „Didysis savijautos testas“ dar kartą patvirtino, kad žinių apie sveiką gyvenimo būdą ir supratimo, kad tik sveikata užtikrina kokybišką ir visavertį gyvenimą, netrūksta, tačiau vidinės motyvacijos imtis pokyčių vis dar stinga. Jei bent nedidelę dalį gyventojų paskatinome susimąstyti ir pasiryžti jaustis geriau ir atrodyti gražiau, savo misiją jaučiamės atlikę“, – įvertinimą komentuoja I. Damulienė.

„Lietuvos interneto apdovanojimuose“ taip pat įvertinta „Eurovaistinės“ kampanijas sukūrusi reklamos agentūra „McCann Vilnius“ – ji pripažinta Metų agentūra. Kūrybos vadovas Mantas Velykis mano, kad teigiamą „Eurovaistinės“ projektų įvertinimą labiausiai nulėmė pastangos pažinti savo klientus.

„Jau kurį laiką matėme augantį „Eurovaistinės“  klientų susidomėjimą sveiku gyvenimo būdu. Tiek „Didžiojo savijautos testo“, tiek „21 dienos iššūkio“ sėkmės paslaptis labai paprasta: kaip geros savijautos partneriai, mes pasiūlėme sprendimus tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Nemažiau svarbu ir tai, kad supratome, jog mūsų klientai naudojasi pačiais įvairiausiais įrenginiais naršyti internete, todėl abu projektus kūrėme prieinamus kuo platesniam interneto vartotojų ratui. Džiaugiamės, kad į abu projektus sugebėjome perkelti tai, dėl ko „Eurovaistinę“ renkasi jos klientai: darbuotojų žinias ir patirtį, asmeniškumą ir novatoriškumą“, – sako M. Velykis.

Nuotraukos autorius: Julius Kalinskas

Daugiau informacijos suteiks: Komunikacijos vadovė Laura Bielskė, El. p.: laura.bielske@eurovaistine.lt