Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidiniai Skiepai Tyrimai Grožis 360
Titulinis Naujienos ir patarimai Lazdynų mikrorajone sostinėje – pirmoji „Eurovaist...

Lazdynų mikrorajone sostinėje – pirmoji „Eurovaistinė“

2017 03 20
Eurovaistine Lazdynai3

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ atidarė naują vaistinę Vilniaus Lazdynų mikrorajone. Adresu, Architektų g. 17, įsikūrusi vaistinė yra pirmoji tinklo vaistinė šiame rajone.

„Vaistininkai, kurie ateina dirbti į vaistinę, ateina dirbti žmonėms. Tai yra jų pašaukimas ir pareiga. Norėčiau, kad šalia šios vaistinės gyvenantys žmonės pajustų, kad tai yra tikra vaistinė, o joje dirba profesionalūs vaistininkai, kurie patars, pasakys gerą žodį, padės pasveikti“,  –  atidarant naują vaistinę linkėjo Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejaus vadovas Tauras Antanas Mekas. 

Atidarymo renginyje dalyvavo buvęs ilgametis Lazdynų mikrorajono bendruomenės pirmininkas Seimo narys Algis Strelčiūnas, įmonės vadovai, kiti Lazdynų bendruomenės nariai ir svečiai. Vaistinės darbo pradžią linkėjimais palydėjo ir patalpas pašventino bendruomenės kunigas.  

„Sveikata pats brangiausias turtas, kurį mes turime. Ja mes turime rūpintis kiekvieną dieną. Džiugu, kad nuo šiol Lazdynų mikrorajone turėsime šią vaistinę, o joje dirbantys specialistai, tikiuosi, padės mums įsigyti reikiamų vaistų ir gauti konsultaciją“, – atidarymo renginyje kalbėjo Seimo narys.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, jog pagaliau „Eurovaistinė“ bus šiame reikšmingame sostinei mikrorajone, kur klientus aptarnaus ir kaip rūpintis sveikata bei grožiu patars profesionalūs vaistininkai.

„Didžiausią dėmesį visada teikiame profesionaliai vaistininko pagalbai ir galimybei pasirinkti iš plačiausio asortimento. Svarbu ir tai, kad klientai vaistines rastų patogiausiose vietose. Lazdynų mikrorajone tai bus pirmoji „Eurovaistinės“ tinklo vaistinė, todėl klientams išsirinkti reikiamus vaistus ar grožio priemones ir gauti profesionalų vaistininko patarimą bus dar lengviau“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Naujausio vaistinių rinkos tyrimo duomenimis, kurį 2016 m. balandžio – gegužės mėn. atliko rinkos tyrimų kompanija „Nielsen“, „Eurovaistinė“ pripažinta populiariausiu vaistinių tinklu Lietuvoje.