Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai Kuo per šventes nudžiuginti artimuosius?

Kuo per šventes nudžiuginti artimuosius?

2021 12 10
pexels photomix company 2379041

Nors ir nėra geresnės dovanos už dėmesį ir laiką kartu, vis dėlto dažnai norisi nudžiuginti artimuosius, padovanojant ir bent simbolišką dovaną. „Eurovaistinės“ vaistininkė Jelena Deksnienė pastebi, kad klientai jau kurį laiką vaistinėje dairosi dovanų, anot jos, vertinamos ir dovanos grožiui, ir gerai savijautai.

Dovanos grožiui ir gerai savijautai vis populiaresnės – pastebi vaistininkai. Anot J. Deksnienės, vaistinėje klientai ieško dovanų įvairaus amžiaus artimiesiems. „Prieš pandemiją sulaukdavome klientų, kurie ieškodavo dovanų gerai savijautai, bet dažniausiai šios dovanos būdavo skirtos garbaus amžiaus artimiesiems, o dabar pastebime, kad dovanų įsigyjama visiems. Pandemija turėjo įtakos mūsų pasaulėžiūrai, pakoregavo požiūrį į sveikatą, daugelis supratome, kad sveikata yra svarbiausia“, – pastebėjimais dalijasi vaistininkė.

Pasak vaistininkės, renkant dovaną artimiesiems visada svarbiausia pagalvoti, kas juos nudžiugintų, svarbu ne pats daiktas, o jūsų dėmesys ir kartu praleistas laikas, išgirstas noras ar dėmesys savijautai.

Svarstantiems, ką naudingo verta padovanoti artimiesiems, vaistininkė sako, kad yra universalių pasirinkimų, kurie pradžiugintų visus. „Jeigu neišgirdote jokių norų arba nežinote, ko reikia, bet norite nudžiuginti dovana gerai savijautai, rekomenduoju dovanoti vitamino D preparatus, žuvų taukus. Taip pat galima rinktis bendrą vitaminų rinkinį pagal amžių ar, pavyzdžiui, sportuojantiems“, – naudingų dovanų idėjas vardija „Eurovaistinės“ vaistininkė. Dar viena dažnai pasirenkama idėja – dovanų kuponas, taip artimieji patys gali išsirinkti sau dovaną.

Norintiems dovanoti maisto papildus, bet ieškantiems naujų idėjų, vaistininkė rekomenduoja atkreipti dėmesį į vitaminų guminukus ar koncentruotus vitaminus buteliukuose, tai nudžiugins net ir tuos, kurie nuolat seka naujas tendencijas.

Dėmesys grožiui

Vaistinėje taip pat populiaru dovanoms įsigyti ir kosmetikos priemonių. Renkantis jas, anot vaistininkės, naudinga pasižiūrėti, ką jau naudoja mūsų artimieji – galbūt išrinkti tokio paties prekės ženklo serumą ar papildyti besibaigiančio veido kremo atsargas. Populiari idėja dovanai – veido kaukės. Tai, anot vaistininkės, gali būti ir pagrindinė dovana ir priedas prie dovanos. Vaistinėse galima rasti skirtingų kaukių ne tik veido, bet ir rankų, pėdų odai.

Jeigu norite nudžiuginti dekoratyvinės kosmetikos priemone, vaistininkė pataria konsultuotis vaistinėje, dažniausiai neprašausite išrinkę tušą ar lūpdažį, įprastai sudėtingiau išrinkti šešėlius ar makiažo pagrindą.

Nuotraukos šaltinis: pexls.com