Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Karjera Kompensuojami vaistai Leidiniai Mano EUROVAISTINĖ telefonu Skiepai EUROVAISTINĖJE
Titulinis Naujienos ir patarimai Kovą – ypatingas „Eurovaistinės“ dėmesys moterims

Kovą – ypatingas „Eurovaistinės“ dėmesys moterims

2021 03 17
pexels andrea piacquadio 77486612

Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ visą kovą skiria ypatingą dėmesį moterims. Socialiniame tinkle „Facebook“ pasiteiravus, kuria moterimi „Eurovaistinės“ puslapio sekėjai labiausiai žavisi, paaiškėjo, kad savo elegancija komentatorius labiausiai įkvepia pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė.

Komentaruose taip pat dažnai minėta menininkė Nomeda Marčėnaitė, prezidentė Dalia Grybauskaitė, laidų vedėja Beata Nicholson, aktorė Inga Jankauskaitė ir kitos žinomos moterys. Vis dėlto komentatoriai patvirtino, kad moteriškumo pavyzdžiu dažnam yra mama, sesė ar artima draugė.

Aktorė, žinoma ir socialiniuose tinkluose Žiedūnė Mardosaitė pritarė šiai nuomonei ir paantrino, kad ją taip pat labai įkvepia verslios moterys, tos, kurios drąsiai siekia savo tikslų.

„Man moteriškumas yra visiška ramybė, subtilumas, solidumas, sąmoningumas, savęs priežiūra ir nuolatinis tobulėjimas. Taip pat šiuolaikinė moteris yra versli siekianti savo tikslų, siekianti kažko, kad ir neįmanomo. Moteris man yra lyg kovotoja“,  – pokalbyje apie moteriškumą su „Eurovaistinės“ komunikacijos vadove Laura Bielske dalijosi Ž. Mardosaitė.

„Eurovaistinės“ grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė sako pastebi, kad šiandien moterys ieško būtent joms priimtinų būdų puoselėti save ir pabrėžti moteriškumą. Nors įkvėpimo šaltinį tikrai rekomenduojama turėti, tačiau juo aklai sekti nereikėtų. „Iš tiesų pastebime, kad net ir vaistinėje klientės ateina ieškodamos tam tikrų priemonių ar norėdamos atrodyti kaip žinomos moterys, vis dėlto visada raginame įsigilinti į save ir atrasti tai, kas tinka būtent joms, nes tik tada, kai įsiklausome į save, labiausiai džiaugiamės savijauta“, – pastebi A. Vareikienė.

Prancūzijos meno ir literatūros ordino riteris prof. dr. Eugenijus Skerstonas sako, kad dažnai kasdienę laimę užgožia ir tai, kad nesugebame jos pastebėti „Kada mes per daug domimės kitų gyvenimu, pamirštame gyventi savo gyvenimą ir tai yra labai didelė problema. Kitų gyvenimo džiaugsmo sąskaita, nebūsi laimingas“, – pastebi jis. Anot profesoriaus, svarbu suprasti, kad kinas, romanai nėra realus gyvenimas, todėl nereikėtų stengtis jo atkartoti, nors ieškoti juose įkvėpimo būtina.

Keliais šimtais komentarų socialiniame tinkle pasidaliję interneto naršytojai atkreipė dėmesį ir į tai, kaip svarbu pastebėti savo aplinkos moteris, kurios dažnai tampa svarbiausiu įkvėpimo šaltiniu – mamos, sesės, draugės, o kartais ir pačios, tereikia pastebėti ir įvertinti savo išskirtinumą.

Nuotraukos šaltinis: pexels.com