Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai KONKURSAS! 360 GROŽIO STAIGMENŲ JUMS

KONKURSAS! 360 GROŽIO STAIGMENŲ JUMS

2022 09 09
360 staigmenu jums 2

Kviečiame dalyvauti 360 grožio programos konkurse – „360 grožio staigmenų jums!”. Kas, kaip ir kada – visą informaciją rasite konkurso taisyklėse.

KONKURSO TAISYKLĖS

 1. KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR KOORDINAVIMAS. KONKURSO SĄLYGOS:

1.1. Konkurso organizatorius ir koordinatorius UAB EUROVAISTINĖ, įmonės kodas 124446859, adresas Ozo g. 25, Vilnius, tel. Nr. 8 800 50005 (toliau – Organizatorius) organizuoja konkursą (toliau – Konkursas), kurio metu asmenys, perkantys kosmetikos ir (ar) maisto papildų už ne mažiau kaip 30 EUR (trisdešimt eurų) su EUROVAISTINĖS lojalumo kortele fizinėse EUROVAISTINĖSvaistinėse gali laimėti vieną iš 360 prizų, kurių sąrašas pateikiamas Konkurso taisyklių (toliau – Taisyklių) 5 punkte.

2. KONKURSAS:

2.1. Konkursas vyksta nuo 2022 m. rugsėjo 9 d. iki 2022 m. rugsėjo 25 d. (imtinai).

2.2. Pasibaigus Konkursui Organizatorius burtų keliu išrinks tris šimtus šešiasdešimt laimėtojų, Konkurso laikotarpiu pasinaudojusių EUROVAISTINĖS lojalumo kortele ir išpildžiusių Konkurso sąlygas, detalizuotas 1.1. punkte.

3. KONKURSO DALYVIAI:

3.1. Konkurso dalyviai – fiziniai asmenys, kurių amžius konkurso laikotarpiu yra 16 m. ir vyresni.

3.2. Konkurse dalyvauja pirkėjai, konkurso vykdymo laikotarpiu pirkę kosmetikos ir (ar) maisto papildų už ne mažiau kaip 30 EUR (trisdešimt eurų) ir pasinaudoję EUROVAISTINĖS lojalumo kortele fizinėse EUROVAISTINĖS vaistinėse bei davę sutikimą gauti bendruosius ir asmeninius lojalumo programos pasiūlymus.

3.3. Konkurse turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, dalyvaujantys EUROVAISTINĖS lojalumo programoje ir turintys EUROVAISTINĖ lojalumo kortelę, išskyrus Organizatoriaus susijusių įmonių darbuotojus bei jų šeimų narius.

3.4. Vienas pirkėjas dalyvauti konkurse ir naudotis EUROVAISTINĖS lojalumo kortele gali visą nurodytą konkurso laikotarpį.

4. REGISTRACIJA:

4.1. Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, papildomai registruotis neprivalo.

5. PRIZAI:

60 VICHY rinkinių:

VICHY veido serumas B3 LIFTACTIV SPECIALIST, 30 ml

VICHY veido kremas LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST, 50 ml

VICHY naktinis kremas LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST, 50 ml

50 DERMEDIC rinkinių:

DERMEDIC, HYDRAIN3 HIALURO, micelinis vanduo, 500ml

DERMEDIC, HYDRAIN3 HIALURO, drėkinamasis veido kremas-gelis, 50g

50 ELLIPS rinkinių:

ELLIPS tepami vitaminai plaukų apimčiai suteikti SMOOTH & SHINY, 8 x 1ml

ELLIPS tepami vitaminai pažeistiems plaukams HAIR TREATMENT, 8 x 1ml

ELLIPS tepami vitaminai intensyviam maitinimui HAIR VITALITY, 8 x 1ml

ELLIPS tepami vitaminai tamsiems plaukams SHINY BLACK, 8 x 1ml

ELLIPS tepami vitaminai dažytiems plaukams NUTRI COLOR, 8 x 1ml

25 SVR rinkiniai:

SVR kosmetinė su mini produktais

SVR AMPOULE RELAX raminantis serumas paakiams, 15ml

50 BIOCELL rinkinių:

BIOCELL odai, plaukams, nagams SILICIUM BOOSTER, 300 ml

BIOCELL bio-celiuliozinė paakių kaukė su kolagenu, 1 vnt

BIOCELL valomoji veido kaukė BUBBLE, 1 vnt.

BIOCELL stangrinamoji veido kaukė ANTI-AGING, 1 vnt.

25 FILORGA rinkiniai:

FILORGA veido kremas-gelis TIME FILLER 5XP, 30 ml

FILORGA veidą šviesinanti kaukė MESO-MASK, 30 ml

50 KLORANE rinkinių:

KLORANE kondicionierius su mango sviestu sausiems plaukams, 50 ml

KLORANE kietasis šampūnas su mango sviestu sausiems plaukams, 80 g

50 ACORUS pakuočių:

ACORUS BALANCE COLLAGEN BEAUTY SACHETS, 20 paketėlių

6. KONKURSO LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS:

6.1. Konkurso laimėtojai bus nustatomi atsitiktine tvarka, ne vėliau kaip 2022 m. spalio 4 d.

6.2. Konkurso laimėtojus nustatys Organizatoriaus paskirtas atsakingas darbuotojas, renkant laimėtojus burtų keliu.

6.3. Vienas asmuo prizą gali laimėti ne daugiau kaip vieną kartą per visą konkurso laikotarpį.

7. LAIMĖTOJŲ INFORMAVIMAS BEI PRIZŲ ATSIĖMIMAS:

7.1. Laimėję konkurso dalyviai bus informuojami asmeniškai, lojalumo kortelės anketoje nurodytu elektroniniu paštu ir/arba telefono numeriu.

7.2. Organizatorius prizus laimėtojams išsiųs nurodytu adresu per trečiąją šalį – prizų steigėjus.

7.3. Asmuo, neatsiliepęs per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, netenka teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu konkurse.

7.4.  Prizai nekeičiami į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

8. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA:

8.1.  Konkurso dalyvių asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, telefonas, el. paštas, adresas (toliau – Duomenys), UAB EUROVAISTINĖ (duomenų valdytojas) Konkurso laikotarpiu, nurodytu Taisyklių 2.1 punkte, tvarkys tik konkurso organizavimo ir vykdymo tikslais teisėto intereso pagrindu (teisėtas interesas – duomenų valdytojo pardavimų skatinimas ir klientų pritraukimas).

8.2. Tam tikri Duomenys gali būti perduodami tretiesiems asmenims (pavyzdžiui, tiekėjams, kurjeriams ir pan.) (duomenų tvarkytojai), kurie rūpinasi, kad Taisyklių 5 punkte nurodyti prizai būtų įteikti Konkurso dalyviams, laimėjusiems prizus.

8.3. Konkurso dalyviai neprivalo pateikti jokių papildomų Duomenų ar atlikti kitų papildomų veiksmų. Tuo atveju, jei Konkurso dalyviai prieštarauja Duomenų tvarkymui šiame Taisyklių skyriuje numatytomis sąlygomis, Organizatorius negalės užtikrinti, kad Konkurso dalyviai, atsitiktiniu būdu laimėję konkursą, būtų apdovanoti Taisyklių 5 punkte numatytais prizais.

8.3. Konkurso dalyviai, vadovaujantis Bendrajame duomenų apsaugos reglamente (BDAR) įtvirtintomis asmens duomenų subjekto teisėmis ir jame nustatyta tvarka turi teisę žinoti (būti informuotais) apie Duomenų tvarkymą, susipažinti su savo Duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi,  reikalauti sunaikinti tvarkomus Duomenis arba sustabdyti Duomenų tvarkymo veiksmus, kai jie tvarkomi nesilaikant BDAR ir kitų Duomenų tvarkymą reglamentuojančių teisės aktų nuostatų.

8.4. Konkurso dalyviai, kilus bet kokių klausimų, susijusių su jų Duomenų apsauga ar siekiant įgyvendinti teises, detalizuotas Taisyklių 8.3 punkte, raginami kreiptis šiais duomenų valdytojo kontaktais: tel. Nr.: +37067984210, el. paštu: dpo@ev.lt, pašto adresu: Ozo g. 25, Vilnius (adresuoti: UAB EUROVAISTINĖ administracija, duomenų apsaugos pareigūnui).

9. ATSAKOMYBĖ:

9.1.   Organizatoriai jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingi už bet kokius Konkurso dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu konkurse, įskaitant Konkurso prekių įsigijimą.

9.2.   Konkurso Organizatorius neatsako už Konkurso dalyvių pašalinimą jei Konkurso dalyvis nesilaiko šių Taisyklių, ir Konkurso prizų neišdavimą, jei jo pateikta informacija yra neteisinga/netiksli arba su juo nepavyksta susisiekti dėl nuo Organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.

9.3.   Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su konkurso panaikinimu ar konkurso vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.

10. KITOS SĄLYGOS:

10.1. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti prizų atsiėmimo tvarką. Apie prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimą Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.apie-eurovaistine.lt.

10.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti konkursą bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie konkurso nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti tinklalapyje www.apie-eurovaistine.lt.