Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai Kiekviena nauja vaistinė – didelė šventė!

Kiekviena nauja vaistinė – didelė šventė!

2016 07 14
juostele

Šiandien, liepos 14 d., pakvietėme klientus į visiškai naują „Eurovaistinę" Vilniaus Antakalnio mikrorajone. Tai jau 14-a vaistinė šiais metais: 8 iš jų visiškai naujos, dar 6  – po rekonstrukcijų. Be Vilniaus, Kauno ir Šiaulių, naujai įkurtos arba atnaujintos vaistinės Trakuose, Širvintose, Rūdiškėse, Lentvaryje, Garliavoje, Zarasuose, Šakiuose ir Prienuose. Iki metų pabaigos tikimasi atidaryti dar apie 10 naujų vaistinių.

Tikimasi, kad itin patogioje vietoje įsikūrusią vaistinę pamėgs ne tik daugiamečiai Antakalnio gyventojai, bet ir šalimais apsigyvenusios jaunos šeimos – vaistinė duris atvėrė naujos statybos daugiaaukštyje, pro langus atsiveria vaizdas į šalia esantį parką.

Naujojo, 326 numeriu pažymėto, filialo vedėja Silvija Vaičytė „Eurovaistinėje" dirba jau daugiau nei 10 metų. Naujame karjeros etape savo patirtimi ir žiniomis Silvija dalinsis su visiškai nauju kolektyvu. Filialo vaistininkai Karolis ir Gediminas – jauni, ką tik mokslus pabaigę, ir labai perspektyvūs specialistai.

„Kol kas esu labai patenkinta naujais kolegomis, tad su džiaugsmu ir dideliais lūkesčiais laukiu, ką atneš rytdiena. Savo kolektyvui palinkėčiau labai paprastų, bet svarbių dalykų – išlikti tokiais pat linksmais bei energingais ir neprarasti vienos svarbiausių vaistininkui savybių – noro tobulėti ir siekti žinių", - pozityviomis mintimis pirmąją darbo dieną pasitinka Silvija.​

Besidalinant įspūdžiais ir​​ tikslais, vaistinę aplankė ir pirmoji klientė – mūsų kolegos vaistininko Gedimino mama. ​

IMG 1882

IMG 1894

IMG 1893