Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai Kas trečias lietuvis norėtų gauti dovanų, skirtų p...

Kas trečias lietuvis norėtų gauti dovanų, skirtų plaukų priežiūrai

2016 12 06
dovanos eurovaistine
Nors sveikatos ir grožio produktai nuolat patenka tarp populiariausių dovanų pasirinkimų, dauguma žmonių susiduria su kasmetiniu klausimu – kokios dovanos jų draugai ir artimieji norėtų labiausiai. Reprezentatyvios „Spinter tyrimų“ apklausos duomenimis, net trečdalis (34 proc.) respondentų per didžiąsias šventes norėtų gauti dovanų, skirtų plaukų priežiūrai.

„Eurovaistinės“ inicijuoto tyrimo duomenimis, priemonių plaukų priežiūrai dažniau pageidautų moterys (38,7 proc.).  Dailiosios lyties atstovės taip pat labiau norėtų gauti kosmetikos priemonių veido odai (34,8 proc.) ir kūnui (24,4 proc.). Priemonės veido odai populiaresnės tarp jaunesnių, 26-35 m. respondenčių, o kūno priežiūros priemonės labiau laukiamos mažesnių miestų gyventojų.

Nors plaukų priežiūros priemonės pirmumo nusipelnė ir vyrų tarpe, antrasis pasirinkimas kardinaliai skiriasi – net 27,7 proc. vyrų teigė, kad norėtų gauti dovanų maisto papildų, skirtų energijai. Vyrai taip pat labiau sunerimę dėl savo imuniteto – dovanos organizmui sustiprinti patrauklios daugiau nei kas penktam tyrimo dalyviui (23,4 proc.). Be to, laukiami vitaminai bei mineralai, skirti normaliai kaulų ir raumenų būklei palaikyti.

Apklausos duomenimis, vidutinio amžiaus žmonės kur kas labiau nei kiti rūpinasi savo atmintimi, o vyriausieji trokšta apsisaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų – net 25, 5 proc. vyresnių nei 56 m. amžiaus norėtų gauti maisto papildų širdžiai ir kraujotakai. Mažiau dėmesio vyresnių žmonių tarpe sulaukė maisto papildai akims ir cholesterolio kiekiui mažinti.

Šventiniu laikotarpiu padidėjusį susirūpinimą artimųjų sveikata ir gera savijauta pastebi ir „Eurovaistinės“ rinkodaros paslaugų departamento direktorė Kristina Gumauskienė. Anot jos, kalėdines dovanas perkančių vaistinėse kasmet daugėja.

„Lietuviai mėgsta praktiškas dovanas, taigi sveikatos ir geros savijautos prekių pardavimai kalėdiniu laikotarpiu žymiai išauga. Be to, siūlomas asortimentas suteikia galimybę dovanas visiškai skirtingiems žmonėms rasti toje pačioje vaistinėje – pagal sveikatos ar grožio poreikius, įpakavimą ar kitus kriterijus išrinkti tinkamą dovaną ir mamai, ir draugei, vyrui ir seneliui. Atsižvelgdami į mūsų klientų lūkesčius, šiais metais pasiruošėme iš anksto ir supakavome kartu dažniausiai perkamas prekes į specialius kalėdinius rinkinius“ – sako K. Gumauskienė.

„Eurovaistinės“ inicijuotą gyventojų apklausą „Spinter tyrimai“ vykdė 2016 metų lapkričio 18-25 dienomis. Apklausta 1015 Lietuvos gyventojų.