Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai Kas toliau: vaistinėse jau parduodami ir lūpų daža...

Kas toliau: vaistinėse jau parduodami ir lūpų dažai

2016 08 05
Decorative Cosmetic group Press

Dar praėjusių metų rudenį paskelbęs, kad pusė vaistinėse parduodamų prekių sudaro ne vaistai, populiariausias* Lietuvos vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ praneša, kad nuo šiol jame galima rasti ir dekoratyvinės kosmetikos. Kol kas ji parduodama tik Vilniaus „Akropolyje“ esančioje vaistinėje, tačiau įmonė neslepia planų asortimentą plėsti ir į kitus filialus.

Tokį sprendimą lėmė pasikeitę vartotojų lūkesčiai – vaistinių asortimentas jau seniai neapsiriboja tik vaistais ir vitaminais bei mineralais. Įmonės  valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad šis sprendimas –  dar vienas žingsnis pirmyn siekiant  ne tik profesionaliai padėti susirgus, bet ir konsultuoti klientus apie galimybę gyventi sveikiau ir rūpintis savo grožiu.

„Jau kurį laiką siekiame padėti klientams geriau suprasti, kas lemia odos būklę ir kaip puoselėti sveiką grožį – štai vasaros pradžioje pristatėme unikalią „Odos priežiūros piramidę“, kurioje apibendrinti ekspertų patarimai teisingai ir sveikai kasdienei odos priežiūrai. Vis dėlto už kasdienius ritualus ne ką mažiau svarbu pasirinkti tinkamas kosmetikos priemones, kurios nedirgintų odos, nekeltų alerginių reakcijų ir nekimštų porų. Tie patys kriterijai galioja ir renkantis dekoratyvines kosmetikos priemones, pagal juos formuojame ir savo asortimentą“, - sprendimą komentuoja I. Damulienė.

Pirmosios dekoratyvinės kosmetikos priemonės vaistinėse – vokiečių  gamintojo  „Dr. Hauschka“  produktai. Šiuo metu tai pirmoji ir vienintelė vaistinė Lietuvoje savo klientams siūlanti šią išskirtinės kokybės natūralią dekoratyvinę kosmetiką. „Dr. Hauschka“ linijoje – visos populiariausios makiažo priemonės – šešėliai, pieštukai ir tušai akims, lūpų dažai ir blizgesiai, birios, kompaktinės ir kreminės pudros bei daugelis kitų produktų. Produktų sudėtyje nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų bei konservantų, mineralinių alyvų, parabenų, silikonų ir PEG.

„Dr. Hauschka“ atstovė Viktorija Lepiochina sako, kad toks įmonės sprendimas tik prisidės prie Lietuvos moterų grožio puoselėjimo. 

„Tai pirmoji vaistinė, kurioje galima įsigyti mūsų dekoratyvinės kosmetikos. Džiugu, kad mūsų profesionalumas ir preciziškumas renkantis ingredientus buvo įvertintas būtent rinkos lyderių, o  aukščiausios kokybės natūrali kosmetika be pavojingų medžiagų taps lengviau pasiekiama daugeliui Lietuvos moterų”, - sako V. Lepiochina.

Šiuo metu „Eurovaistinės“  asortimente – beveik 3000 skirtingų kosmetikos priemonių.

*Remiantis 2016 m. atlikto reprezentatyvaus „Nielsen“ tyrimo duomenimis.