Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai Į šalies vaistines papildomai siunčiama vaistų nuo...

Į šalies vaistines papildomai siunčiama vaistų nuo peršalimo ligų

2016 12 22
Vaistai 20161222

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad penktadaliu išaugo susidomėjimas peršalimo ligas gydančiais vaistais. Per gruodžio mėnesį jų jau įsigyta 20 procentų daugiau nei pernai. „Eurovaistinė“ į visas vaistines siunčia papildomą kiekį vaistų nuo peršalimo gydyti ir užtikrina, kad vaistų trūkumo vaistinėse nebus.

Įmonės komunikacijos vadovė Laura Bielskė sako, kad stebėdami, kiek daug žmonių atvyksta į vaistines teiraudamiesi patarimo, kaip gydyti peršalimo sukeltus negalavimus, įmonė papildomai į visas savo vaistines siunčia vaistų papildymą.

„Tai darome pirmą kartą šiais metais. Matome, kad peršalimo sezonas įsibėgėjo ir norime būti tikri, kad klientai turės iš ko rinktis ir vaistų nepritrūks. Vaistų peršalimui gydyti, gerklės pastilių, purškiklių ir kitų priemonių papildymas siekia net ketvirtadalį įprasto mėnesio kiekio“, - sako įmonės komunikacijos vadovė.

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro specialistai skelbia, kad susirgimų gripu ir peršalimo ligomis Lietuvoje žymiai padaugėjo antrąją gruodžio savaitę.  Šiuo metu mažiausias sergamumo rodiklis registruojamas Šiauliuose, o didžiausias Alytuje.

„Eurovaistinės“ vaistininkas Petras Vaitiekūnas sako, kad į vaistines dažniausiai ateina ne patys sergantieji, o jų artimieji ir šeimos nariai.

„Gydant peršalimą, svarbiausia palengvinti konkrečius ligos simptomus – slogą, gerklės perštėjimą ar kosulį. Pakilus temperatūrai, taip pat rekomenduojame kompleksinius vaistus nuo peršalimo, kurių sudėtyje yra paracetamolio. Bet kokiu atveju, svarbiausia ilsėtis ir vartoti daug skysčių“, - sako vaistininkas ir perspėja, kad nesilaikant lovos režimo ne tik leidžiama ligai progresuoti ir toliau silpninti organizmą, bet ir kyla reali grėsmė apkrėsti aplinkinius.