Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai Gyventojų nuomonės tyrimas: „Eurovaistinė“ išrinkt...

Gyventojų nuomonės tyrimas: „Eurovaistinė“ išrinkta populiariausia vieta įsigyti kompensuojamuosius vaistus

2020 04 29
EUROVAISTINE

Turėdami gydytojo paskirtų vaistų kompensuojamų vaistų receptą, žmonės kreipiasi į vaistines, norėdami ir toliau jaustis gerai. Šiais metais atlikto tyrimo duomenimis „Eurovaistinė“ yra populiariausia vieta įsigyti receptinius vaistus. Pagrindinio šalies vaistinių tinklo valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad toks klientų įvertinimas ypač svarbus.

Į savo mėgstamas vaistines klientai sugrįžta dėl daugybės priežasčių. Atliktas visuomenės tyrimas parodė, kad net ieškodami kompensuojamųjų vaistų klientai vadovaujasi savo prioritetais. Populiariausia vieta įsigyti kompensuojamųjų vaistų daugelio teigimu – „Eurovaistinė“.

„Mums svarbus kiekvienas klientas, ar jis dar tik planuoja nėštumą ar jau rūpinasi tėvais, kuriems vaistų reikia nepertraukiamai. Patariame tiek jaunoms mamoms, tiek auginantiems paauglius, tiek vienišiems namuose likusiems garbingo amžiaus žmonėms, kuriuos būtina išklausyti, jiems patarti ir, svarbiausia padėti. Tiek emociškai, tiek finansiškai – suteikiamomis nuolaidomis“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Pasak jos, įmonė vertina tai, kad gyventojai renkasi vaistinę, kuri užtikrina profesionalų aptarnavimą, gerą kainą ir visuomet visapusiškai apgalvotą vaistų pasirinkimą.

Atliktas visuomenės nuomonės tyrimas parodė, kad „Eurovaistinė“ dažniausiai vertinama kaip populiariausia vieta pirkti kompensuojamus vaistus, šiam teiginiui pritarė 40 proc. Klientai vertinantys ir „Eurovaistinėje“ esantį kompensuojamųjų vaistų asortimentą, daugiau nei trečdalis respondentų teigė, kad būtent čia randa plačiausią asortimentą.

Farmacinės veiklos vadybininkas vaistininkas Ignas Popa sako pastebintis, kad klientų apsisprendimą įsigyti kompensuojamus vaistus dažnai lemia ne tik patogi vaistinės vieta, ilgas darbo laikas, platus asortimentas ir profesionalios konsultacijos.

„Įsigiję vaistus žmonės dažnai turi įvairių klausimų, kurių nedrįsta ar tiesiog nepagalvoja paklausti gydytojo, todėl vaistininkas yra tas žmogus, kuris išsklaido visas abejones ir užtikrina, kad klientas vaistus vartotų tinkamai. Žinau, kad ir kolegos ypač atsakingai informuoja apie vaistų vartojimą, stengiasi, kad klientams neliktų klausimų“, – sako jis.

Klientai „Eurovaistinę“ taip pat įvardijo kaip vaistinę, kurioje patogiausia pirkti kompensuojamus vaistus. 34 proc. respondentų taip pat tvirtino, kad čia sulaukia aiškiausių rekomendacijų, kaip vartoti vaistus.

Visuomenės nuomonės tyrimą vasario 18–25 dienomis atliko įmonė „Spinter Research“. Jo metu buvo apklausta 1012 respondentų.