Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai Gruodžio 27 d. vyks tradicinis „Eurovaistinės“ Kal...

Gruodžio 27 d. vyks tradicinis „Eurovaistinės“ Kalėdinis bėgimas“

2015 11 23
04

Gruodžio 27 dieną Vilniuje vyks tradicinis 40-asis „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“. Sekant šių varžybų augimo tendencijas, organizatoriai tikisi, kad šiemet į gatves išbėgs apie 3000 šalčio nebijančių bėgimo entuziastų.

Kad bėgti būtų dar šilčiau, renginio organizatoriai pirmiesiems 3000 užsiregistravusiųjų bėgikų parūpino specialiai šiam renginiui sukurtas išskirtinio dizaino „I Like Me“ kepurėles, kurios ne tik sušildys, bet ir taps gražiu renginio akcentu.

„Kepuraitėms itin atidžiai rinkome audinius ir modelį, juk sportininkams svarbu, kad kepurė nevaržytų. Tad sukūrėme kepuraites iš dvigubo audinio – aukštos kokybės merino vilnos ir pagal aukščiausias technologijas sukurtos sintetikos. Tokia kepurė bėgiką ne tik šildys, bet ir, sukaitus, išgarins drėgmę“,  – paaiškino kūrėja Skaistė Sližė.

„Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“ skirtas ne tik aukštesnių rezultatų siekiantiems bėgikams, bet ir mėgėjams, kurie kiekvienais metais vis labiau laikosi tradicijos ir bėga vilkint Kalėdų senelio ar Snieguolės rūbais. Kasmet bėgikai tampa išradingesni ir prie jų prisijungia vis įvairesniais kostiumais vilkintys bėgimo entuziastai: šrekai, kempiniukai, nykštukai, kurie renginį padaro dar spalvingesnį ir įsimintinesnį. Juk Kalėdinis bėgimas pirmiausiai yra šventė, todėl išskirtinė apranga garantuoja gerą nuotaiką ne tik renginio dalyviams, bet ir palaikantiesiems.

„Esame tikri, kad ne oras, o noras jaustis gerai bėgikus suburs dar vienam, šį kartą šventiniam bėgimui. Į jį jau užsiregistravo ir kelios dešimtys mūsų darbuotojų. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie šio, dažniausiai dėl noro kartu gerai praleisti laiką pasirenkamo Kalėdinio bėgimo“ – sako pagrindinio renginio rėmėjo, vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Organizatorių teigimu, pirmosios varžybos buvo surengtos 1976 metais kuriose dalyvavo 77 bėgimo mėgėjai, kurie norėjo bėgdami atšvęsti Naujuosius metus. Varžybų idėja nepakito ir šiandien. Pirmuoju 12 km tuo laiku vadinto Naujametinio bėgimo nugalėtoju tapo Pranas Baublys, o 6,5 km moterų bėgime greičiausiai distanciją įveikė Bronė Šablevičiūtė. Šiemet 12 km trasoje ir vėl bėgs Vytautas Stanevičius, kūno kultūros mokytojas, kuris yra vienintelis dalyvis, nepraleidęs nei vieno Kalėdinio bėgimo.

Šiais metais greičiausi bėgikai bus apdovanoti taurėmis ir rėmėjų prizais, o visi finišavę gaus po specialų medalį. Gruodžio 27 dieną Kalėdinio bėgimo dalyviai startuos ir finišuos Vilniuje, Gedimino prospekte prie Vinco Kudirkos aikštės. Pasivaržyti arba tiesiog gerai praleisti laiką bėgikai galės 12, 6 arba 3 kilometrų varžybose. Laukiami ir mažiausi šventės dalyviai, jiems bus įrengta 200 metrų „Nykštukų“ trasa.

Daugiau informacijos suteiks:

Komunikacijos vadovė Laura Bielskė,  El. p.: Laura.Bielske@eurovaistine.lt