Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai Geriausia Baltijos šalių vaistine pripažinta „Euro...

Geriausia Baltijos šalių vaistine pripažinta „Eurovaistinė“ Kaune

2017 03 22
Geriausia Baltijos salyse

Vaistinių tinklus ir didmenines farmacijos produktų platinimo įmones Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Ukrainoje valdanti įmonė „Euroapotheca“ paskelbė geriausią 2016 m. grupės įmonę ir vaistinę. Geriausia įmonių grupės bendrove pripažinta UAB „Eurovaistinė“, o geriausia vaistine – Kaune, Raudondvario pl. 284A, įsikūręs bendrovės filialas.

„Euroapotheca“ generalinė direktorė Rūta Lapinskienė teigia, kad tradiciją kasmet pasidžiaugti geriausiais rezultatais padiktavo viena iš įmonių grupės vertybių – aistra laimėti. „Matome didelę prasmę kasmet pasveikinti darbuotojus, kurie per metus išsiskyrė atkaklumu, profesionalumu ir komandiniais veiksmais pasiekė užsibrėžtų tikslų. Renkant geriausią vaistinę, atsižvelgiame į pardavimų plano vykdymą, EBITDA rodiklį, efektyvumą ir darbuotojų našumą. Šiemet geriausios vaistinės rinkimai neužtruko, nes iš visų šalių vienintelė visus kriterijus atitinkanti vaistinė Baltijos šalyse buvo Kaune įsikūrusi vaistinė. Tarp 10 geriausių grupės vaistinių pirmosios trys vietos atiteko Lietuvai“, – rezultatus komentuoja R. Lapinskienė.

Įvertinimo sulaukusios „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė džiaugiasi, kad šiais metais abu apdovanojimus pavyko susigrąžinti iš Latvijos. „Praėjusiais metais užsibrėžėme nemažai sudėtingų tikslų – įgyvendinome ne vieną unikalų geros savijautos projektą, įvedėme naują lojalumo programą, intensyviai plėtėmės ir rekonstravome vaistines. Tikiu, kad pergalę paskatinusius puikius rezultatus lėmė būtent komandinis darbas. Šie metai nusimato būti ne mažiau reikšmingi, tad tikiuosi, kad tvirtai judėsime pirmyn ir išliksime geruoju pavyzdžiu kitoms grupės įmonėms”, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė.