Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai Farmacijos studentams įteiktos vardinės „Eurovaist...

Farmacijos studentams įteiktos vardinės „Eurovaistinė“ stipendijos

2015 11 19
2015 11 19

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos katedros studentams antrą kartą šiais metais įteiktos vardinės „Eurovaistinė“ stipendijos. Dvylikai ketvirto ir penkto kursto studentų atiteko po 300 eurų vienkartinė parama.

Geriausiųjų studentų atrankoje stipendijai gauti dalyvavęs LSMU Farmacijos fakulteto dekanas prof. dr. Vitalis Briedis, sako, kad ši mokslo ir verslo partnerystė motyvuoja studentus ieškoti savo unikalumo.

„Penktame kurse esantys studentai už pusmečio bus absolventai, jie jau baigia studijas ir tuomet jiems reikia rinktis. Galėdami jau studijų metu bendrauti su socialiniais partneriais, galimais būsimais darbdaviais, jie jaučia tą ryšį, kad neliks be nieko, kad jie yra laukiami, kad lūkesčiai iš darbdavių egzistuoja. Jie įgys daugiau motyvacijų, gebės savyje atskleisti daugiau unikalumo“, - sako Farmacijos fakulteto dekanas.

„Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad kvalifikacija, kompetencija, noras dirbti pasirinktą darbą formuojasi būtent mokymosi įstaigoje, todėl svarbu kryptingai siekti tikslo jau universitete.

„Farmacija – prasminga profesija, labai svarbu jai tinkamai pasiruošti mokslo įstaigoje. Todėl mūsų paskata studentams skiriant vardines stipendijas, yra noras prisidėti prie jaunų žmonių profesionalumo ir ambicijos būti geriausiais savo srityje. Išklausiusi daugybę motyvuotų jaunų žmonių galiu drąsiai sakyti, kad naujoji vaistininkų karta nusiteikę ir norintys padėti žmogui, tad klientams suteikiama papildoma vertė lankantis vaistinėse tik dar labiau stiprės“, - renginio metu džiaugėsi „Eurovaistinė“ vadovė. 

Pasak jos, pokalbių metu studentai pasakoja, kad tęsti studijas juos paskatina vasaros metu vaistinėse atlikta praktika, galimybė tiesiogiai bendrauti su pacientais, jiems patarti ir pritaikyti žinias praktiškai. Dekano nuomone, studentų paskatinimas stipendijomis dar ir leidžia jauniems žmonėms suprasti jų galimybes.

„Stipendijos motyvuoja studentus, jie supranta, kokį kelią gali rinktis ateityje. Tai parodo studentams studijų galimybes, kad tai nėra tik etapas, kuris baigiasi diplomu, po jo seka kitos veiklos. Ryšys tarp akademinės bendruomenės ir socialinių partnerių, šiuo atveju – verslo, egzistuoja. Partnerystė leidžia išgryninti poreikius ir lūkesčius. Studentai mato, kad tai, ką jie mokosi, nėra veltui, socialiniai partneriai tai vertina“, - teigia prof. dr. Vitalis Briedis.

Jo teigimu, partnerystė svarbi ir pačiam universitetui. „Mums be abejonės svarbu, kad būtų dialogas ir jaustumėm rinkos pulsą. Vienas iš tikslų – padėti studentams lengviau integruotis. Norime sumažinti stresą, kurį jaunas žmogus patiria ateidamas į naują darbą. Siekiame, kad absolvento nenustebintų, nešokiruotų darbo vieta. Darbo aplinka nuolat kinta, man asmeniškai smagu, kad nesame atsiriboję, nesame sustoję prie kažkokios nekintančios dogmos. Mes, kaip universitetas, kaskart turime numatyti, ko reikės po penkerių metų“, - kalbėjo LSMU Farmacijos fakulteto dekanas.

„Eurovaistinė“ stipendijos skiriamos gerai besimokantiems IV ir V kurso Farmacijos fakulteto studentams. Kasmet „Eurovaistinėje“ praktiką atlieka kelios dešimtys studentų, jų skaičius nuolat auga.

Daugiau informacijos suteiks:

Komunikacijos vadovė Laura Bielskė,  El. p.: Laura.Bielske@eurovaistine.lt