Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Karjera Kompensuojami vaistai Leidiniai Mano EUROVAISTINĖ telefonu Skiepai EUROVAISTINĖJE KAUKĖ-19
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinė“ savo mėnesinio leidinio viršelį ded...

„Eurovaistinė“ savo mėnesinio leidinio viršelį dedikuoja mamoms

2021 05 01
Mama3

Artėjant Motinos dienai, „Eurovaistinė“ savo pusės milijono tiražu platinamą įmonės leidinį papuošė devynerių metų mergaitės piešiniu pavadinimu „Myliu Tave, mama“.

Piešinių konkursą laimėjusi mergaitė Gertrūda su pasididžiavimu pasakoja, kad jai labai patinka piešti mamai. „Mano mama turi labai gražius plaukus ir moko mus gyventi sveikai. Mes visuomet važiuojame dviračiais, ką tik baigėme 6 savaičių žingsnių iššūkį. Mama gauna daug mano piešinių ir kol kas juos tiesiog deda į vieną vietą, kažkada būtinai visus juos sukabinsime. Piešinyje, kuris laimėjo aš vaizduoju mamą gamtoje, kur daug spalvų ir jos plaukai per visą piešinį“, – sako konkurso „Myliu tave, mama“ laimėtoja.

Mergaitės mama Ineta dalinasi, kad nuo mažų dienų puoselėja mergaičių tvarkingumą, discipliną, rūpinasi jų sveikata ir grožiu. „Esame sveika šeima, visuomet daug judame, sveikai valgome, nepamirštame maisto papildų ir gryno oro. Kiekvienai savo dukrai diegiu meilę sau ir aplinkiniams“, – pasakoja trijų mergaičių mama.

Virselis

„Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė sako, kad mergaitės piešiniu papuoštas leidinys sužavėjo vaistininkus. „Tikimės, kad jis patiks mūsų klientams. Kol kas apie šį viršelį tik geriausi atsiliepimai. Jis šiltas ir skleidžia pozityvumą – visa tai, ko ir norisi palinkėti šį pavasarį. Iš tiesų, daug pasaulinių prekės ženklų savo komunikacijoje ieško šiltų ir asmeniškų idėjų, kurios paliečia klientus, džiaugiamės, kad ir mums tai pavyko“, – pasakoja bendrovės komunikacijos vadovė.

Gertrūdos piešinys atrinktas konkurso „Myliu, Tave mama“ metu, jame dalyvavo kelios dešimtys piešinių.