Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidiniai Skiepai Tyrimai Grožis 360
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinės“ lojalumo korteles pasikeitė jau 86...

„Eurovaistinės“ lojalumo korteles pasikeitė jau 86 proc. senjorų

2016 04 20
vaistineje

Vasario mėn. pradžioje paskelbusi apie naują lojalumo programą, bendrovė „Eurovaistinė“ skaičiuoja, kad vaistinėse iš viso jau pakeista beveik 675 tūkstančiai kortelių. Įmonė mėnesiu prailgina nemokamo kortelės pakeitimo laiką - pasikeisti lojalumo kortelę bet kurioje tinklo vaistinėje galima iki gegužės 31 d.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad aktyviausiai korteles keičiasi Vievio, Biržų, Visagino ir Anykščių gyventojai.

„Vien Vilniuje jau išdalinome daugiau nei 152 tūkstančius kortelių. Aktyviausiai jas keičiasi senjorai – jiems skirtas korteles jau pasikeitė 86 procentai klientų. Kitų kortelių kol kas pakeista šiek tiek mažiau – senąją kortelę į naujos lojalumo programos kortelę pasikeitė kas septintas mūsų klientas“, - sako I. Damulienė

Pasak jos, sulaukus klientų prašymų nuspręsta pratęsti galimybės nemokamai pasikeisti kortelę laiką.

„Sulaukiame klientų, gyvenančių ne Lietuvoje skambučių, elektroninių laiškų su prašymu prailginti galimybės pasikeisti kortelę laiką. Daugelis laiškus rašiusių žmonių atvykti į Lietuvą planuoja vėlyvą pavasarį, tad prailginame kortelių keitimą iki gegužės 31 d. Tikimės, kad iki šio laiko pavyks pakeisti didžiąją dalį kortelių“, - informuoja „Eurovaistinės“ vadovė.

Naujosios programos išskirtinumas – klientui davus raštišką sutikimą, jam ateityje bus siunčiami asmeniniai pasiūlymai.  Tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, 38 proc. gyventojų norėtų gauti asmeninius pasiūlymus, kurie būtų parengti remiantis apsipirkimų vaistinėje istorija. Apklausos rezultatus atitinka ir jau pakeistų kortelių statistika – 40 proc. klientų nori gauti tiesioginės rinkodaros pasiūlymus.

„Mums svarbu tiksliai žinoti, ar klientas nori gauti priminimus, jam asmeniškai sukurtus pasiūlymus, kvietimus į sveikatinimo renginius, kitą informaciją. Matome, kad lojalūs mūsų klientai pageidauja gauti papildomą informaciją ir vertiname tai kaip pasitikėjimą „Eurovaistine““, - komentuoja I. Damulienė.

Skaičiuojama, kad rinkoje buvo daugiau nei milijonas bendrovei priklausančių kortelių. Jomis atsiskaitydami už pirkinius naudojosi 8 iš 10 klientų. Per metus, jeigu klientas apsilanko bent kartą per mėnesį, vidutiniškai sutaupydavo po 43 eurus, senjorai – po 68 eurus.