Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai EUROVAISTINĖS Kalėdiniame bėgime – daugiau nei 2 t...

EUROVAISTINĖS Kalėdiniame bėgime – daugiau nei 2 tūkstančiai dalyvių

2015 12 22
KALEDINIS BEGIMAS GRUODZIO 22D NAUJIENA

Šiais metais „EUROVAISTINĖS Kalėdiniam bėgimui“ organizatoriai ruošiasi itin atsakingai - nuo 1976–ųjų metų vykstantis bėgimas šiemet vyks jubiliejinį 40-ąjį kartą. Gruodžio 27 d. dalyviai galės varžytis 3 km, 6 km bei 12 km distancijose. Jau tradicija spėjęs tapti bėgimas kvies savo jėgas išbandyti ne tik patyrusius bėgikus ar pradedančiuosius, bet ir vaikus, kurie lenktyniaus simbolinėje 200 m trasoje. Kad bėgti nebūtų šalta, dalyviai galės dėvėti specialiai šiam bėgimui sukurtas ir numerių atsiėmimo metu įteiktas „I LIKE ME“ kepurėles, o po bėgimo susišildyti ETNO arbata.

„Didžiuojamės, kad šios dvipusės kepurėlės yra Lietuviškas produktas, kurios buvo siūtos ir austos Lietuvoje, todėl jas visas papuošėmė Lietuviška vėliavėle“, – paaiškino kūrėja Skaistė Sližė.

Iki gruodžio 22 d. į „EUROVAISTINĖS Kalėdinį bėgimą“ užsiregistravo 2261 bėgikas – tai 20 proc. daugiau negu praėjusiais metais. Iš jų 1194 vyrai ir 857 moterys. Taip pat, šiais metais sulaukėme dalyvių iš 17 skirtingų šalių: Austrijos, Baltarusijos, Kanados, Portugalijos, Ispanijos, Belgijos, Norvegijos, Lenkijos ir kitų šalių.

Organizatoriai džiaugiasi, kad į bėgimą entuziastingai įsitraukia ir įmonių komandos. Šiuo metu trys aktyviausiai savo darbuotojus registruojančios įmonės yra: „Swedbank“, „Lietuvos paštas“ ir „EUROVAISTINĖ“.

„Užsiregistravusiųjų į šventinį bėgimą skaičius rodo, kad vis daugiau žmonių sportą suvokia kaip gerą laisvalaikio praleidimo formą net per šventes. Džiaugiuosi ir už visus mūsų įmonės darbuotojus, kurie užsiregistravo aktyviausiai – EUROVAISTINĖS komanda savo skaičiumi pirmauja prieš kitas ir tikiu, kad noro bėgti šventiniu Vilniumi nesumažins joks oras. Aš ir pati kartu su savo šeimos nariais bėgsiu Kalėdiniame renginyje ir tikiu, kad tai taps gražia žiemos tradicija“,  - sako pagrindinio renginio rėmėjo bendrovės EUROVAISTINĖ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Šiemet Vilniaus Kalėdinis bėgimas kviečia ne tik pasimėgauti švente, bet ir dalintis gerumu. Kiekvienas dalyvis registracijos metu gali prisidėti prie aukos Rimanto Kaukėno PARAMOS GRUPĖS globojamiems vėžiu sergantiems vaikams. Bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos išpildyti vėžiu sergančių vaikų svajones.

Gruodžio 27 dieną dalyviai startuos Gedimino prospekte prie Vinco Kudirkos aikštės.  Registracija bei informacija apie renginį www.kaledinisbegimas.lt

Daugiau informacijos suteiks:

Komunikacijos vadovė Laura Bielskė,  El. p.: Laura.Bielske@eurovaistine.lt