Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinės“ grožio programa 360. Plaukų meistr...

„Eurovaistinės“ grožio programa 360. Plaukų meistro K. Rimdžiaus patarimai

Sveiki ir išpuoselėti plaukai – kiekvieno įvaizdį papildantis akcentas. Vis dėlto tam dažnai nepakanka tik išorinio dėmesio, jų būkle svarbu rūpintis ir iš vidaus – tai skatina ir „Eurovaistinės“ grožio programa 360, šiai minčiai pritaria ir profesionalus plaukų meistras, prekės ženklo „KUKLA Cosmetics“ vadovas Kęstas Rimdžius. Anot jo, kiekvienam svarbu atrasti būtent jam tinkančias priemones ir jas naudoti tinkamai.

Nors dažnai pirmiausiai galvojama apie plaukų būklę, iš tiesų, savo plaukais K. Rimdžius pataria pradėti rūpintis nuo galvos odos. „Šampūną kasdienei priežiūrai rekomenduoju rinktis pagal galvos odą, o kita kondicionavimo priemones –  pagal plaukų struktūrą ir jų būklę. Jeigu plaukas sausas, dažytas, šviesintas, chemiškai apdorotas ar kasdienei priežiūrai naudojate karščio instrumentus, tai renkantis kondicionierių naudinga atkreipti dėmesį, kad jis būtų stipriai drėkinantis arba maitinantis, atstatantis drėgmės balansą“, – kaip išsirinkti bazines plaukų priežiūros priemones pataria specialistas.

Anot „KUKLA Cosmetics“ prekės ženklo vadovo, apkrauti savo kosmetikos lentynos daugybe produktų, skirtų plaukų priežiūra, tikrai nereikia. „Esu iš tų, kurie nemėgsta klientams rekomenduoti per daug produktų. Manau, kad tobulas variantas yra turėti šampūną, kondicionierių ir kaukę“, – pataria jis ir priduria, kad kitas priemones naudoti pagal poreikius.

Svarbu prisiminti, kad siekiant maksimalaus priemonių efekto reikėtų atsižvelgti ir į jų naudojimo taisykles. Pavyzdžiui, naudojant kaukę, pirmiausiai reikėtų plaukus išplauti su šampūnu, tada juos iššukuoti, tepti kaukę ir su retomis šukomis ją paskirstyti per plauko ilgį, neliečiant šaknų, produktą išskalavus, naudoti kondicionierių. Kaukę reikėtų laikyti mažiausiai 10 minučių, antraip priemonę tiesiog nuskalaujate į kriauklę.

Dar viena dažna plaukų priežiūros priemonių naudojimo klaida – per didelis naudojamas jų kiekis. Pradėjus naudoti naują priemonę, specialistas rekomenduoja išbandyti naudoti mažesnį jos kiekį ir tik prireikus jį didinti. „Jeigu įsigyjate kokybiškus produktus, jų gamintojai dažnai siekia gaminti juos labai skalsius, kad sunaudotumėte kuo mažiau ir išskalauti būtų kuo lengviau. Primenu dviejų eurų taisyklę – šios monetos dydžio priemonių – kaukių, kondicionierių, šampūno – užtenka, nebent turite tikrai labai didelį plaukų kiekį arba jūsų plaukas labai sausas“, – sako jis.

Kuri priemonė geriausia?

Dažnai ieškodami tinkamų priemonių vertiname produktus pagal kainą ar žinomus prekės ženklus, prašymų rekomenduoti „geriausią priemonę“ savo salone sulaukia ir K. Rimdžius, tačiau jis įsitikinęs – tokio dalyko paprasčiausiai nėra. „Visada esu tas, kuris pritaria minčiai – nėra blogos kosmetikos, yra tiesiog blogai parinkti produktai ir tai reikia prisiminti. Nėra vieno stebuklingo šampūno ar stebuklingos kaukės, kuri tiktų visiems“, – sako profesionalus plaukų meistras.

Vis ieškant ir neatrandant sau geriausių plaukų priežiūros priemonių, specialistas rekomenduoja, sau susirašyti, kokio efekto norite, kaip dažnai plaunate plaukus, kokia jūsų galvos oda – šie namų darbai padės atrasti tinkamiausią kosmetiką konsultuojantis su specialistai.

Plaukų priežiūros priemonių „KUKLA Cosmetics“ galima įsigyti ir fizinėse „Eurovaistinės“ vaistinėse. Jums tinkamą priemonę išsirinkti padės profesionalūs grožio konsultantai.

Šis pokalbis su plaukų meistru K. Rimdžiumi – „Eurovaistinės“ grožio programos 360 dalis, ja skatinama rūpintis savo grožiu visapusiškai. Daugiau apie programą ir kas mėnesį organizuojamus grožio seminarus galite sužinoti bendrovės soc. tinkluose, interneto puslapyje ir fizinėse tinklo vaistinėse.