Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinė“ pristato dar daugiau galimybių pasi...

„Eurovaistinė“ pristato dar daugiau galimybių pasikonsultuoti telefonu

2022 02 17
pexels adrienn 14582831

„Eurovaistinė“ plečia telefonu teikiamų paslaugų spektrą, nuo šiol – klientams pristatomos teminės konsultacijos rūpimais klausimais  skirtingomis savaitės dienomis. Be konsultacijų telefonu, kai įsigyjami reikiami produktai, klientai galės užduoti rūpimus klausimus farmacijos specialistams, kurie yra pasiruošę suteikti išsamias konsultacijas ir patarimus.

Streso ir nuovargio mažinimas, organizmo ir imuninės sistemos stiprinimas, sklandus virškinimas, veido odos priežiūra, maisto papildai grožiui, svorio kontrolei – į šias temas atkreipia dėmesį „Eurovaistinė“ ir kviečia jomis pasikonsultuoti telefonu.

„Eurovaistinės“ direktorė Aušra Rubė sako, kad ši paslauga pristatyta atsižvelgus į klientų poreikius:

„Pastebime, kad dalis klientų pamėgo su vaistininkais konsultuotis telefonu, tai su mūsų tinklo vaistininkais galima daryti jau kelerius metus, o per pandemija ši paslauga tapo dar aktualesnė. Klientai dažnai kreipiasi norėdami pasitarti ir susikomplektuoti savo krepšelį, kurį vėliau tik ateina pasiimti į vaistinę ar to paprašo artimųjų. Nauja paslauga – teminės konsultacijos, padės rasti atsakymus į rūpimus klausimus, nes mūsų farmacininkės yra pasiruošusios skirti laiko ir suteikti išsamias konsultacijas kiekvienam klientui. Jau dabar skaičiuojame, kad kasdien telefonu pakonsultuojame daugiau nei 100 klientų “, – pasakoja A. Rubė.

Farmacijos specialistė Ilma Plynytė pasakoja, kad klientai vertina konsultacijas telefonu, jas dažnai išbando būdami izoliacijoje ar dėl kitų priežasčių negalėdami atvykti į vaistinę. Išgirdę apie naują paslaugą klientai pastebi, kad teminės dienos tampa priminimu aktualiems klausimams spręsti.

„Temines konsultacijas išbandę klientai džiaugiasi, kad jiems tai buvo papildomas paskatinimas daugiau pasidomėti klausimais, kuriuos vis atidėdavo ir nerasdavo laiko išspręsti“, – sako I. Plynytė.

Telefonu galima pasikonsultuoti bei sukomplektuoti ne tik grožio, maisto papildų ar nereceptinių vaistų krepšelį, bet ir reikiamų receptinių vaistų ir jį apmokėti atvykus į vaistinę.

Ši paslauga nemokama, o atsiimti su farmacininko pagalba rezervuotą krepšelį pasirinktoje vaistinėje galima greičiau nei per 3 valandas. Pasikonsultuoti rūpimais klausimais galima nemokama linija 8 800 50005.

Mano EUROVAISTINE telefonu