Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinė“ pirmoji visoje Lietuvoje pasirengė ...

„Eurovaistinė“ pirmoji visoje Lietuvoje pasirengė e. receptui

2015 11 03
02

„Eurovaistinė“ teigia pirmoji visose tinklo vaistinėse pasirengusi e.receptui. „Laukiame ir intensyviai ruošiamės e-receptui. Visoje Lietuvoje veikiančiose 265 vaistinėse jau pastatyti vaistininko darbui su e-receptu reikalingi skaitytuvai, kompiuteriuose įdiegta sistema. Vaistininkai mokomi, o atliktos dešimtys testų rodo, kad e. receptas veikia. Apie tai, kad vaistinėje galimas elektroninis receptas, informuos informacinis lipdukas,“ - praneša vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Anot jos, kasdien tinklo vaistinės aptarnauja daugiau nei 30 tūkstančių receptų. Per mėnesį fiksuojama net 1,5 mln. klientų apsilankymų. Taigi, pacientams ne tik nebereikės saugoti ir su savimi turėti popierinių receptų, jie sutaupys laiko, o vaistininkai galės dar profesionaliau atlikti savo darbą, konsultuoti pacientą, paaiškinti, kaip teisingai vartoti vaistą.

„Sistemos įdiegimas mums jau dabar kainavo apie 100 tūkst. eurų, tačiau mes prisidedame prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir palaikome iniciatyvą, - sako I. Damulienė. - Ši sistema bus ženkliai patogesnė ne tik pacientui, bet ir sveikatos priežiūros specialistams. Juk jeigu ne artimiausią pirmadienį ar kitų metų pradžioje, esu tikra, kad e-receptas taps vis aktualesnis. Galiu oficialiai pranešti, kad „Eurovaistinė” jau visiškai pasiruošusi aptarnauti e-receptą visose savo vaistinėse”.