Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Karjera Kompensuojami vaistai Leidiniai Mano EUROVAISTINĖ telefonu Skiepai EUROVAISTINĖJE
Titulinis Naujienos ir patarimai Eurovaistine.lt klientai jau gali atsiskaityti gre...

Eurovaistine.lt klientai jau gali atsiskaityti greitu ir patogiu „MoQ“

2019 08 01
73

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“  savo klientams internete pasiūlė galimybę atsiskaityti greičiau ir paprasčiau, pasitelkus mobiliąją programėlę „MoQ“.  Naujas atsiskaitymo būdas, kuris veikia tarsi piniginė telefone, apsipirkimo procesą turėtų ne tik pagreitinti, bet ir padaryti jį dar malonesniu. Tobulinti atsiskaitymo procesus jau numatyta visame „Eurovaistinės“ tinkle.

„Klientai nori patogumo, aiškumo ir greičio. Ypač tai svarbu perkant internetu. Tobulėjant technologijoms atsiranda naujų, modernių atsiskaitymo būdų, kurių poreikį jaučiame būtent iš klientų. Kadangi patogumas išsirinkti ir gauti svarbių grožio bei sveikatos prekių mums ypač svarbus, labai džiaugiuosi, kad su „MoQ“ šį pirkimo procesą padarysime dar paprastesniu“, – sako Justė Levčenkaitė, „Eurovaistinės“ Internete vadovė.

Pasak jos, eurovaistine.lt tikslas būti patogiausia e-vaistine klientui visoje jo patirties apsiperkant kelionėje: nuo reikalingų prekių atradimo iki  greito ir paprasto atsiskaitymo ir prekių gavimo. Būtent „MoQ“ mobiliųjų mokėjimų platforma el. prekyboje šiuo metu yra greičiausias atsiskaitymo būdas, leidžiantis sumokėti vos kelių mygtukų paspaudimu. Telefonu e-vaistinėje naršantis vartotojas, turintis šią programėlę, iškart yra tiesiogiai nukreipiamas į „MoQ“, kurioje apmoka pateiktą mokėjimo prašymą. O tie klientai, kurie e. vaistinėje naršo kompiuteriu,  už prekes gali sumokėti vos nuskaitę sugeneruotą QR kodą.

„Pastebime, kad programėlės naudotojai – jų skaičius viršijo 100 tūkst. – vertina patirtį atsiskaitant su programėle už pirkinius internetu. Nuo maisto produktų iki buitinės technikos, nuo aksesuarų telefonams iki sąskaitų už komunalines paslaugas – apmokėti už pirkinius dviem mygtuko paspaudimais programėlėje jau galima 95% interneto parduotuvių. Džiugu, kad mobilieji mokėjimai žengia į vaistinių internete rinką, tad pirkinių su „MoQ“ krepšelis gausiau pildosi medicinos, grožio ir higienos prekėmis”, – sako Monika Rimkūnaitė-Bložė, „MoQ“ vadovė.

„MoQ“ išvien plėtoja trys ryšio operatoriai „Bitė“, „Tele2“ ir „Telia“. Daugiau nei  100 tūkst. gyventojų, naudojančių šią atsiskaitymo programėlę, kas ketvirtam pirkiniui naudoja atidėtą mokėjimą, kuris vėliau pridedamas prie sąskaitos už ryšį. Savo ruožtu nuo 2014 metų e-vaistinę plėtojanti „Eurovaistinė“ internete šiandien sulaukia daugiau nei 1 mln. klientų apsilankymų kas mėnesį ir yra pirmas klientų pasirinkimas iš visų e-vaistinių Lietuvoje. Sparčiai augant klientų srautams, puiki jų patirtis apsiperkant verslui tampa ypač aktuali.