Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinė“ jungiasi prie naktinio „NIKE moterų...

„Eurovaistinė“ jungiasi prie naktinio „NIKE moterų bėgimo“

2016 08 02
Nike moteru begimas2

Populiauriausias Lietuvoje vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ tęsia bendradarbiavimą su bėgimo renginiais ir šį kartą prisideda prie rekordinio „NIKE moterų bėgimo“. Išskirtinai moterims skirtas sveikatingumo ir grožio renginys vyks rugpjūčio 27 d. sostinės senamiestyje.

Jau keletą metų iš eilės vien bėgimo renginius globojančios įmonės valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad tai bus ir dar viena prasminga diena „Eurovaistinės“ darbuotojams ir klientams. 

„Esame sveikatos ir grožio partneris, norime, kad visuomenė rūpintųsi savo gera savijauta ir grožiu, todėl prisidedame prie šios aktyvios šventės. Nors visuomenės susidomėjimas sveika gyvensena auga, vis dar dažnai pamirštama, kad sveikata – ne tik galimybė išvengti ligos, bet ir kiekvieno mūsų asmeninių pastangų rezultatas. Fizinis aktyvumas, kaip savotiškas vaistas, suteikia energijos, gerina nuotaiką ir padeda apsisaugoti nuo ligų“, - sako I. Damulienė. 

Šiemet renginyje planuojama sulaukti rekordinio skaičiaus, 3 tūkstančių, bėgikių. Renginio iniciatorė, „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje, Milda Monstavičiūtė sako, kad tai renginys, skatinantis moteris didžiuotis savimi.

„Tai, kad kasmet sulaukiame vis daugiau dalyvaujančių, yra geriausias įrodymas, kad Lietuvos moterys, kaip ir kitose pasaulio šalyse, nori tokių renginių. Naktinis moterų bėgimas yra daugiau nei tik bėgimas. Tai šventė moterims, simbolizuojanti jų vidinę stiprybę, ryžtą siekti tikslų. Kiekvienais metais čia susirenka geros nuotaikos kupinos merginos ir moterys, bėgančios ne tik dėl rezultato, bet dėl paties proceso – bėgti tokiame renginyje yra tiesiog smagu, – sako M. Monstavičiūtė.

Be „Nike moterų bėgimo“, „Eurovaistinė“ prisideda prie jau tradiciniu tapusio „Eurovaistinės“ Trakų pusmaratonio“, kuriame šiais metais dalyvavo 3,5 tūkst. žmonių, ir „Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo“, kuris ir šiais metais vyks prieš pat didžiąsias metų šventes.