Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai „Eurovaistinė“: finansiniai rezultatai patvirtina ...

„Eurovaistinė“: finansiniai rezultatai patvirtina gyventojų norą geriau atrodyti ir gyventi sveikiau

2015 10 28
01

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ skelbia savo finansinius rezultatus ir teigia, kad jie rodo augantį gyventojų norą gyventi sveikiau. Nuo šių metų pradžios beveik pusė (49 proc.) vaistinėse įsigyjamų produktų – sveikatos ir grožio prekės, labiausiai „auginusios“ vaistinėje įsigyjamų prekių krepšelį, kuris padidėjo 5,5 proc. Per 2015 m. devynis mėnesius vaistinių tinklo apyvarta, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 6,6 proc. Prie aukštų rezultatų taip pat prisidėjo augantis klientų lojalumas ir po 11 proc. kas ketvirtį didėjanti prekyba internetu.

Populiariausių prekių sąraše šalia vaistų – vitaminai ir mineralai širdžiai, sąnariams bei imunitetui stiprinti, veido ir kūno kremai, šampūnai ir dantų pastos. Burnos priežiūros priemonių prekių populiarumas augo sparčiausiai – net 20 proc., kosmetikos priemonių – 14 proc.

„Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad aukštų verslo rezultatų pasiekti padėjo prieš metus pradėta įgyvendinti sveikatinimo strategija – siekis ne tik profesionaliai padėti susirgus, bet ir ugdyti, konsultuoti klientus apie galimybę gyventi sveikiau ir rūpintis savo grožiu.

„Įgyvendindami strategiją, nustatome naujus standartus vaistinių rinkoje. Dirbdami labai konkurencingoje rinkoje gerai suprantame savo kliento poreikius, todėl kartu su kolegomis, visuomene ir valdžios atstovais nuolat ieškome naujų būdų, kaip paskatinti žmones labiau rūpintis sveikata ir grožiu“, - sako I.Damulienė.

„Eurovaistinė“ duomenimis, vaistų pasiskirstymas klientų krepšelyje jau keleri metai nesikeičia – devynių mėnesių rezultatai rodo, kad 74 proc. sudaro receptiniai, o 26 proc. – nereceptiniai vaistai. „Ne pirmus metus matome, kad klientams vis svarbesnis tampa savijautos aspektas. Mūsų vaistinėse jie ieško profesionalios vaistininko pagalbos, nori pasirinkti iš plačiausio vaistų asortimento ir rasti vaistinę patogiausioje vietoje. Todėl prieš metus tapę sveikatos ir grožio partneriu, šios strategijos laikysimės toliau“ , - teigia vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė.

Prisitaikymas prie besikeičiančių vartotojų poreikių pirkti internete – vienas sėkmės garantų veikiant itin konkurencingoje vaistinių rinkoje. Praėjusių metų vasarą startavusios internetinės vaistinės apyvarta nuolat auga – vidutiniškai po 11 proc. kiekvieną ketvirtį. 90 proc. įsigyjamų prekių sudaro sveikatos ir grožio prekės, vaistai - vos 10 proc.

Apie vaistinių tinklą „Eurovaistinė“

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ Lietuvoje veikia nuo 1998 metų. Per 17 veiklos ir plėtros metų įmonė tapo vaistinių rinkos Lietuvoje lyderiu, turinčiu unikalų prekės ženklą ir tvirtą verslo inovatorės, patikimos sveikatos ir grožio partnerės bei geidžiamo darbdavio reputaciją. Šiuo metu tinklui priklauso 265 vaistinės. „Eurovaistinė“ fiksuoja 1,5 mln. apsilankymų kiekvieną mėnesį.

Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ yra nuolat augančios EUROAPOTHECA grupės, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Ukrainoje, narys.

Daugiau informacijos suteiks:

Komunikacijos vadovė Laura Bielskė,  El. p.: Laura.Bielske@eurovaistine.lt