Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai „EUCERIN“ KONKURSO FIZINĖSE „EUROVAISTINĖS“ VAISTI...

„EUCERIN“ KONKURSO FIZINĖSE „EUROVAISTINĖS“ VAISTINĖSE TAISYKLĖS

2023 02 01
Naujienlaiskiui 3 disclaimer 1

1. KONKURSO ORGANIZAVIMAS IR KOORDINAVIMAS:

1.1. Konkurso organizatorius ir koordinatorius UAB EUROVAISTINĖ, įmonės kodas 124446859, adresas Ozo g. 25, Vilnius ir NIVEA POLSKA SP.Z O.O., įmonės kodas 630007112, adresas ul. Gnieznienska 32, Poznan, 61-021(toliau – Organizatoriai) organizuoja konkursą „Pirkite Eucerin Hyaluron-Filler už 39 eur su EUROVAISTINĖS lojalumo kortele ir laimėkite 1000 eur čekį drabužiams įsigyti iš „nunu.lt“ (toliau – konkursas), kuris yra vykdomas pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

2. KONKURSAS

2.1. Konkursas vyksta nuo 2023 m. vasario 1 d. iki 2023 m. kovo 12 d. (imtinai).

2.2. Pasibaigus konkursui Organizatorius UAB EUROVAISTINĖ burtų keliu išrinks 54 laimėtojus, tuo laikotarpiu pasinaudojusius EUROVAISTINĖS lojalumo kortele ir išpildžiusius loterijos sąlygas.

3. KONKURSO DALYVIAI

3.1. Konkurso dalyviai – fiziniai asmenys, kurių amžius konkurso laikotarpiu yra 16 m. ir vyresni.

3.2. Konkurse dalyvauja visi pirkėjai, konkurso vykdymo laikotarpiu pirkę Eucerin Hyaluron-Filler už 39 eur ir pasinaudoję EUROVAISTINĖS lojalumo kortele EUROVAISTINĖS vaistinėse.

3.3. Konkurse turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, išskyrus Organizatoriaus darbuotojus, UAB EUROVAISTINĖ, EVRC, UAB, EVD, UAB, SIROMED PHARMA, UAB, EUROAPOTHECA, UAB ir NIVEA POLSKA SP.Z O.O. darbuotojus bei jų šeimų narius. Vienas pirkėjas dalyvauti konkurse ir naudotis EUROVAISTINĖS lojalumo kortele gali visą nurodytą konkurso laikotarpį.

4. REGISTRACIJA

4.1.  Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, papildomai registruotis neprivalo. 

5. PRIZAI

5.1. 1000 eur čekis personalizuotam siuvimui iš „nunu.lt”, papildomi prizai: 3 dovanų kuponai po 100 eur apsipirkimui „nunu.lt“; 50 EUCERIN odos priežiūros rinkinių.

5.2. Papildomos sąlygos:

5.2.1 Čekis/dovanų kuponai galioja 12 mėn. nuo gavimo datos;

5.2.2. Jeigu išrinktų prekių kaina viršija čekyje/dovanų kupone nurodytą sumą, skirtumą galima sumokėti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele;

5.2.3. Jeigu išsirinktų prekių kaina mažesnė už sumą, nurodytą čekyje/dovanų kupone, skirtumas negrąžinamas;

5. 2.4. Čekis/dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.

6. KONKURSO LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS

6.1. Konkurso laimėtojai bus nustatomi atsitiktine tvarka, ne vėliau kaip 2023 m. kovo 17 d.

6.2. Konkurso laimėtojus nustatys Organizatoriaus UAB EUROVAISTINĖ atsakingas darbuotojas, traukiant laimėtojus burtų keliu.

6.3. Vienas asmuo prizą gali laimėti ne daugiau kaip vieną kartą per visą konkurso laikotarpį.

7. LAIMĖTOJŲ INFORMAVIMAS BEI PRIZŲ ATSIĖMIMAS

7.1. Laimėję konkurso dalyviai bus informuojami asmeniškai, lojalumo kortelės išdavimo metu užpildytoje anketoje nurodytu elektroniniu paštu ir/arba telefono numeriu.

7.2. Organizatorius NIVEA POLSKA SP. Z O.O. dovanų čekius laimėtojams išsiųs elektroniniu būdu, o produktų rinkinius – asmeniškai nurodytu adresu.

7.3. Asmuo, neatsiliepęs per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, netenka teisės reikalauti prizo ar teisės reikalauti atlyginti kokius nors nuostolius, įskaitant nuostolius, susijusius su prizo netekimu ir/ar dalyvavimu konkurse.

7.4.  Prizas nekeičiamas į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

8. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

8.1.  Asmens duomenis tvarko Organizatorius ir / arba jo įgaliotas asmuo tik konkurso vykdymo tikslais.

9. ATSAKOMYBĖ

9.1.   Organizatoriai jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingi už bet kokius konkurso dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu konkurse, įskaitant konkurso prekių įsigijimą.

9.2.   Konkurso rengėjai neatsako už konkurso dalyvių pašalinimą ir konkurso prizų neišdavimą, jei konkurso dalyvis nesilaiko šių Taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga/netiksli arba su juo nepavyksta susisiekti dėl nuo Organizatorių nepriklausančių priežasčių.

9.3.   Organizatoriai neatsako už nuostolius, susijusius su konkurso panaikinimu ar konkurso vykdymo termino pakeitimu. Organizatoriai taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.

10. KITOS SĄLYGOS

10.1. Organizatoriai turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti prizų atsiėmimo tvarką. Apie prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimą Organizatoriai privalo viešai paskelbti tinklapyje www.apie-eurovaistine.lt.

10.2. Organizatoriai turi teisę vienašališkai nutraukti konkursą bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba jeigu atsirastų nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės. Apie konkurso nutraukimą Organizatoriai privalo paskelbti tinklalapyje www.apie-eurovaistine.lt.