Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidiniai Skiepai Tyrimai Grožis 360
Titulinis Naujienos ir patarimai Be naktinio mokesčio dirbanti „Eurovaistinė“ vasar...

Be naktinio mokesčio dirbanti „Eurovaistinė“ vasarą tampa ir pasimatymų vieta

2017 08 07
Naktine vaistine

Sostinėje šiuo metu dirba dvi vaistinės, kuriose įsigyti sveikatai reikalingų medikamentų galima visą parą. Dar kovo mėnesį iki šiol galiojusį naktinį aptarnavimo mokestį panaikinusi „Eurovaistinė“ stebi, kad padaugėjo klientų, o didžiausias antplūdis vaistinėje būna iki antros valandos nakties ir nuo pusės šešių ryto.

Vaistininkė Monika Petrošiūtė neslepia, kad darbas naktį gerokai skiriasi nuo klientų aptarnavimo dieną, nes naktį kur kas išsamiau tenka žmonėms paaiškinti, kaip tinkamai vartoti vaistus, pasitaiko ir situacijų, kai reikia tapti poros pasimatymų dalyve ar padėti išsiaiškinti santykius ar rekomenduoti saugiausius kontraceptikus.

„Dažniausiai tai, ko klientui prireiks, gali iš anksto numatyti matant jo amžių. Jaunos merginos paryčiais perka skubiosios kontracepcijos tabletes. Suaugusiems kartais naktį prireikia skubios pagalbos medikamentų nuo peršalinimo, alergijos ar skausmo“, - kalba vaistininkė.

Pasak jos, pagrindiniai naktinės vaistinės klientai yra šeimos, užsukančios į vaistinę tiesiai iš ligoninės. „Neabejotinai didžiausia pagalba esame mažų vaikų tėvams – jie čia atvyksta tiesiai iš ligoninės ir mes suteikiame jiems ne tik būtiniausius antibiotikus, bet ir sužinoję, kokią ligą vaikučiui diagnozavo, nuraminame tėvus, pasakome, kaip stebėti būklę, kaip vaikui palengvinti susirgimą“, - patirtimi dalinasi naktinės vaistinės atstovė.

Naktį vaistinėje sutiktas klientas Romas sako, kad vaistinės darbuotojai jam padėjo jau ne kartą. „Šį kartą vaistinėje pirkau vaistus savo vaikui dėl virškinimo problemų. Jei gerai pamenu, į šią vaistinę esu važiavęs kelis kartus ir visi atvejai buvo susiję su vaiku“, - pasakoja naktinės „Eurovaistinės“ klientas.

 „Eurovaistinės“ duomenimis, šios vasaros populiariausių naktį įsigyjamų prekių penketukas:

  1. Valerijonų tinktūra
  2. Vaistai virškinimui gerinti
  3. Skubios kontracepcijos tabletės, prezervatyvai
  4. Nėštumo testai
  5. Vaistai nuo alergijos