Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera
Titulinis Naujienos ir patarimai 7-toji šiais metais „Eurovaistinė" atidaryta Klaip...

7-toji šiais metais „Eurovaistinė" atidaryta Klaipėdoje

2016 06 29
Klaipeda

Klaipėdoje, Naikupės gatvėje atidaryta dar erdvesnė, neįgaliesiems pritaikyta nauja „Eurovaistinė“. Tai jau 12-a vaistinė šiais metais: 7 iš jų visiškai naujos, dar 5  – po rekonstrukcijų. Be Vilniaus, Kauno ir Šiaulių, naujai įkurtos arba atnaujintos vaistinės Širvintose, Rūdiškėse, Lentvaryje, Garliavoje, Zarasuose, Šakiuose ir Prienuose. Iki metų pabaigos tikimasi atidaryti dar bent 11 naujų vaistinių.

Naujos vaistinės Klaipėdoje vedėja Irina Nikončuk sako, kad klientams svarbu, į kokią vaistinę jie gali užsukti ir su kokiais vaistininkais pasikonsultuoti.

„Didžiausia mūsų vaistinės klientų dalis - pensinio amžiaus žmonės, įsigyjama daug kompensuojamųjų vaistų. Klientams ypač svarbu turėti vaistinę patogioje vietoje, netoli namų. Daugelis jų labai laukė, kol atsidarysime ir užsukę į kitus „Eurovaistinės“ filialus vis pasiteiraudavo, kaip sekasi rekonstrukcijos ir perkėlimo darbai. Naujoji vaistinė šviesi,  erdvi, o šalia – renovuotas prekybos centras. Nepasikeitė tik vaistinės darbuotojai – klientų lauks žinomas ir pamėgtas kolektyvas“, - džiaugiasi vaistinės vedėja.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, jog investicijos į vaistines  – neatsiejamos nuo įmonės sveikatinimo strategijos.

„Klientai mus vertina už nuolatinį siekį laikytis aukščiausio vaistinių rinkoje kokybės standarto. Nors didžiausią reikšmę teikiame profesionaliai vaistininko pagalbai ir galimybei pasirinkti iš plačiausio asortimento, itin svarbu ir tai, kad klientai vaistines rastų patogiausiose vietose, o jose jaustųsi jaukiai ir patogiai“, - sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė.

Naujausio rinkos tyrimų bendrovės „Nielsen“ duomenimis, būtent „Eurovaistinę“ Lietuvos gyventojai laiko populiariausiu vaistinių tinklu.