Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Apie mus Vaistinės Naujienos ir patarimai Lojalumo programa Leidinys Skiepai Tyrimai Grožio programa Karjera Olvel
Titulinis Naujienos ir patarimai 10 „Eurovaistinės“ specialistų patarimų, kaip išri...

10 „Eurovaistinės“ specialistų patarimų, kaip išrinkti dovaną vaistinėje, kuri pradžiugins

2020 12 04
EV Kaledos web 201116i FB 03

Artėjant Kalėdoms daliai žmonių artimiesiems skirtos dovanos tampa tikru galvosūkiu – norisi ir nustebinti, ir padovanoti tai, kas tikrai bus naudinga. „Eurovaistinės“ grožio ir sveikatos specialistai sako, kad vaistinėje klientai dovanoms įsigyja nuo veido serumų  iki sveikatą ar grožį puoselėjančių vitaminų. Parengėme dešimt patarimų, kurie padės išrinkti tinkamiausią dovaną vaistinėje.

1. Visada dovanokite tai, ką norėtumėte patys gauti. Pagalvokite, galbūt yra dalykų, kurių pats sau žmogus ne visada leidžia įsigyti – prabangios plaukų ar veido kaukės sudėtyje turinčios aukso ar išskirtiniai veido kremai. Vaistininkų ir konsultantų galite pasiteirauti apie tokias naujoves.

2. Prieš rinkdami dovaną pasižiūrėkite, ką artimieji naudoja. „Kai ateina vyrai pirkti žmonoms ar draugėms dovanų, visada patariu pasižiūrėti, kas yra spintelėje ar rankinėje. Galbūt yra kremas, kuris baigiasi, nes jeigu baigiasi, tai reiškia, kad jis patinka jūsų mylimajai“, – pataria grožio vaistinių vadovė Aušra Vareikienė.

3. Visada pasistenkite nustebinti. Jeigu neturite idėjų, ką dovanoti artimam žmogui, bet žinote, kad jis mėgsta naujoves, pasidairykite po išskirtinius produktus. Pavyzdžiui, moteris galite nustebinti blakstienų kondicionieriumi, kuris jas minkština, puoselėja, drėkina. Pasak A. Vareikienės, naudinga pasikonsultuoti su specialistais, nes apie inovatyvias priemones galime net ne visada žinoti.

4. Nepirkite nereikalingų dovanų. Jeigu nežinote, kuo nustebinti žmogų, pagalvokite, galbūt jis darbe nuolat dėvi apsaugines kaukes, todėl jam naudingos priemonės veido priežiūrai arba pastebite, kad nuo dažno plovimo išsausėjusios rankos, todėl galite padovanoti kremą ar rankų kaukę.

5. Dovanokite linkėjimus ir rūpestį, o ne priemones spręsti problemoms. Vaistininkė Jovita Juodsnukytė pataria Kalėdoms dovanoti linkėjimą – sveikatos, grožio, spindinčių plaukų. „Dovanokite tokias dovanas, kurios parodo rūpestį, o tas, kurios skirtos problemoms spręsti palikite dovanai be progos, tiesiog tebūna tai pirkinys be progos“, – pataria ji.

6. Dovanodami kosmetiką, visada pagalvokite apie kompleksinį sprendimą. „Jeigu renkatės prabangų veido kremą, pridėkite ir vitaminų, kurie padėtų puoselėti odos grožį, pavyzdžiui, kolageno, kuris yra baltymas labai svarbus mūsų odos elastingumui ir grožiui. Jo gamyba mažėja nuo 25–30-ies, todėl jį naudinga vartoti daugeliui“, – sako „Eurovaistinės“ vaistininkė J. Juodsnukytė.

7. Nors įprastai rekomenduojama vengti dovanoti vaistus, tačiau teminė vaistinėlė gali būti puiki dovana. Pavyzdžiui, jeigu žinote, kad artimasis mėgsta žvejoti, kartu su vaistininku jam parenkite žvejo vaistinėlę, taip pat specialias vaistinėles galite sukomplektuoti studentui ar netrukus gimsiančiam mažyliui.

8. Visada pagalvokite ir apie priedą prie dovanos. Pavyzdžiui, tam puikiai tinka vitaminai. Vaistininkė pataria dovanoti purškiamą vitaminą D, kuris yra labai patogus naudoti, jį galima turėti rankinėje. Taip pat puiki dovana gali būti ir skystas, kurkuminas, kuris naudingas imunitetui ir lengvai pasisavinamas.

9. Vaikams vaistinėje galite rasti specialių vitaminų-guminukų. Vaistininkė J. Juodsnukytė sako, kad vaikai juos labai mėgsta, todėl galite susitarti, kad jie vartos juos kasdien po pietų, kaip desertą. Tokie vitaminai pradžiugina vaikus, nes jie smagūs ir daug patrauklesni už įprastos formos, be to naudingi sveikatai.

10. Visada galvokite apie žmogų, o ne apie dovanos kainą. Pasak vaistininkės, smulkmena, tačiau apgalvota yra daug geresnė nei tiesiog brangi dovana.