Nemokama linija Laikinai neveikia (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija Laikinai neveikia (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Lojalumo programa Mamai ir mažyliui

Mamai ir mažyliui

mamai mazyliui 857x335

Nuoširdžiausiai sveikiname Tave,  sulaukusią nuostabios akimirkos. Esame tikri, kad ji suteiks Tavo gyvenimui naujų spalvų ir be galo stiprių, dar niekada nepatirtų emocijų. Linkime Tau ir Tavo mažyliui laimės, džiaugsmo ir to, kas visų svarbiausia – sveikatos.
Norime šiek tiek palengvinti vaikučio auginimą ir rūpinimąsi juo, todėl dovanojame specialiai Tau skirtą metus galiojančią 20 procentų nuolaidą MAMOS IR KŪDIKIŲ BŪTINIAUSIOMS PREKĖMS. *

* Pasiūlymas galioja kupono numerio registracijos datos, perkant vaistinėje, pateikus užregistruotą EUROVAISTINĖS kortelę. Nuolaida taikoma kūdikių ir vaikų kosmetikai, priemonėms maitinančioms mamytėms, buteliukams, žindukams ir dar daugeliui kitų prekių pagal UAB EUROVAISTINĖ administracijos patvirtintą sąrašą įtrauktoms prekėms. Nuolaida netaikoma sauskelnėms, pradinio maitinimo kūdikių mišiniams iki 6 mėn. ir prekėms, įsigyjamoms su kompensuojamųjų vaistų pasu. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos produktų rinkiniams. UAB EUROVAISTINĖ pasilieka teisę bet kada keisti akcijos sąlygas arba akciją nutraukti. Akcija galioja pirkimo metu pateikus užregistruotą EUROVAISTINĖS lojalumo kortelę.

 

Aktyvuok NUOLAIDĄ ir užregistruok kupone nurodytą unikalų kodą ir savo EUROVAISTINĖS kortelės numerį.
Užregistravusi šiuos būtinus duomenis galėsi šia nuolaida naudotis metus nuo registracijos datos. Nuolaida įsigalioja kitą dieną po kupono registracijos. Akcija galioja tik su EUROVAISTINĖS lojalumo kortele.