Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Lojalumo programa Lojalumo programos partneriai

Lojalumo programos partneriai

EUROVAISTINĖ yra Šeimos kortelės partneris, kuris Šeimos kortelės turėtojams, su EUROVAISTINĖS kortele, suteikia 30 proc. nuolaidą maisto papildams, 25 proc. nuolaidą kosmetikai, 20 proc. nuolaidą nereceptiniams vaistams ir iki 20 proc. nuolaidą kitoms prekėms. Nuolaidos galioja perkant tris prekes ir daugiau nurodytose nuolaidų teikimo vietose arba interneto parduotuvėje www.eurovaistine.lt. Pasiūlymas taikomas perkant pilnas pakuotes, kurių kiekvienos kaina ne mažesnė nei 1,50 Eur. Nuolaida nesuteikiama prekėms, įsigyjamoms pagal kompensuojamąjį receptą, pradinio maitinimo kūdikių mišiniams iki 6 mėnesių, dovanų kuponams, produktų rinkiniams, kontraceptiniams vaistams ir kitoms prekėms, įtrauktoms į administracijos patvirtintą sąrašą, kurį galima rasti Vaistinėje. Nuolaida nesuteikiama taip pat ir kitų akcijų prekėms, tačiau šios prekės yra įskaičiuojamos į prekių kiekį. Nuolaidos nesumuojamos.

Šeimos kortelės turėtojas naudotis EUROVAISTINĖ teikiamomis nuolaidomis gali su jau turima EUROVAISTINĖS kortele arba šią kortelę gali įsigyti Lojalumo programos taisyklėse nustatyta tvarka (https://www.apie-eurovaistine.lt/lojalumo-programa/eurovaistines-lojalumo-programos-taisykles/?utm_source=eshop&utm_medium=footer&utm_content=lojalumas&utm_campaign=eshop ).  

Tam, kad galiotų Šeimos kortelės teikiamos naudos, klientas turi paskambinti nemokamu telefonu 8 800 50005 arba kreiptis el. paštu info@eurovaistine.lt ir pateikti unikalų turimos ar naujai įsigytos EUROVAISTINĖ kortelės numerį bei Šeimos kortelę identifikuojantį kodą. Nuolaidos Šeimos kortelės turėtojui pradedamos teikti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo tokio užregistravimo.

Šeimos kortelė gali būti susieta tik su viena EUROVAISTINĖS kortele.

EUROVAISTINĖS kortelė suteikiama ne jaunesniam kaip 16 metų amžiaus fiziniam asmeniui.

Daugiau informacijos apie Šeimos kortelę ir jos gavimo sąlygas galite rasti paspaudę šią nuorodą: https://seimos-kortele.lt/gauk-kortele/.

DSC 0971