Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Laukiame vaistinėse ir norime padėti!

Vaistinėse Jūsų laukiame ir norime padėti!

Laisvėjant karantino sąlygoms, „Eurovaistinėse“ vėl galima pasitikrinti kraujospūdį, atlikti veido odos, plaukų, vitaminų ir venų amžiaus tyrimus, klientai vaistinėse gali rasti ir produktų mėginius. Vaistinėse ir toliau bus naudojamos karantino metu įprastomis tapusios apsaugos priemonės, o darbuotojų bei klientų saugumas ir toliau išliks prioritetu.

Karantino pradžioje „Eurovaistinėse“ buvo nustota tikrinti veido ir plaukų būklę, kraujagyslių biologinį amžių, atlikti vitaminų kiekio organizme tyrimą, matuoti kraujospūdį, tačiau laisvėjant karantino sąlygoms šios paslaugos jau atnaujintos.

„Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad šios permainos buvo svarbios, siekiant suteikti klientams iki karantino jau įprastas konsultacijas. „Klientai ateina į vaistinę norėdami gauti kuo daugiau ir kuo tikslesnių patarimų, tačiau be papildomų tyrimų tai ne visada įmanoma, todėl mums buvo labai svarbu užtikrinant saugumą ir sugrąžinti šiuos tyrimus“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė.

EV 200515Di darbas po karantino fb 940x788 01

Vaistininkai pastebi, kad pavasarį daugiau žmonių skundžiasi įvairiomis odos problemomis, dėl vitaminų trūkumo atsiradusiu nuovargiu, todėl vaistinėse atliekami tyrimai leidžia tiksliau nustatyti problemą ir pasiūlyti efektyvesnių priemonių, kurios padėtų ją spręsti.

Taip pat vaistinėse vėl pradėti naudoti kraujospūdžio matuokliai, nes tai gali būti naudinga ankstyviems kraujospūdžio ligų atvejams diagnozuoti. Kraujospūdį pasimatuoti galima visose „Eurovaistinėse“.

Šiuo metu dirba 260 „Eurovaistinių“ visoje Lietuvoje, dalis jų yra laikinai uždarytos. Vaistinės vis dar dirba karantino darbo laiku. Visi tyrimai nemokami, išankstinė registracija nebūtina, tačiau susitarti dėl tinkamo laiko galima kiekvienoje konkrečioje vaistinėje, kontaktus galite rasti ČIA.

Plaukų tyrimas, venų amžiaus tyrimas ir vitaminų tyrimas atliekamas Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius.

Veido odos tyrimai atliekami šiose vaistinėse:

Sausio 13-osios g. 2-1, Vilnius,

Mindaugo g. 11, Vilnius,

Ozo g. 25 (PC Akropolis), Vilnius,

Upės g. 9 (PC VCUP), Vilnius,

Ukmergės g. 369 (PC BIG), Vilnius,

Gedimino pr. 18, Vilnius,

Savanorių pr. 255-2, Kaunas,

Karaliaus Mindaugo g. 49-1, Kaunas,

Taikos pr. 61 (PC Akropolis), Klaipėda,

Taikos pr. 141 (PC BIG), Klaipėda,

Aido g. 8-1 (PC Akropolis), Šiauliai,

Tilžės g. 109 (Saulės miestas), Šiauliai.