Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Karjera Asmens duomenų tvarkymas

Asmens duomenų tvarkymas

KOKIUS DUOMENIS TVARKOME DARBUOTOJŲ ATRANKAI?

1.  Administracijos ir kitų darbuotojų atranka

Pažymime, kad Jūsų asmens duomenų valdytojas yra įmonė, į kurią Jūs kandidatuojate. Taigi ši Pranešimo dalis aprašo,  kaip Jūsų duomenis tvarko konkreti, su mumis susijusi įmonė, į kurią kandidatuojate. Mūsų susijusių įmonių sąrašą galite rasti čia.

Administracijos ir kitų darbuotojų atrankos tikslu renkami duomenys

Duomenys

Pozicija, į kurią kandidatuojama, vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas,  miestas, kuriame norėtumėte dirbti, darbo užmokesčio lūkestis, pokalbio data, gauto sutikimo dėl tolimesnio duomenų tvarkymo data ir kita informacija, kurią Jūs pateiksite kartu su savo CV, motyvaciniu laišku bei kita informacija, kurią mes galime susirinkti iš Jūsų buvusių darboviečių, profesinių portalų.

Tvarkymo teisinis pagrindas

Jūsų sutikimas, kurį išreiškiate dalyvaudami mūsų atrankose.

Mūsų teisėtas interesas, siekiant patikrinti Jūsų pateiktą informaciją, taip pat tvarkyti duomenis esant   pareikštoms pretenzijoms ar reikalavimams.

Tvarkymo terminas

Iki 3 (trijų) mėnesių po atrankos pabaigos.

Gavus Jūsų atskirą sutikimą – 2 (dvejus) metus nuo sutikimo gavimo dienos.

Pažymime, kad, siekdami įvertinti Jūsų kandidatūrą, rekomendacijų galime kreiptis į Jūsų nurodytus buvusius darbdavius ir pasiteirauti informacijos apie Jūsų kvalifikaciją, profesinius gebėjimus ir dalykines savybes. Tokios informacijos iš Jūsų esamo darbdavio galime teirautis tik gavę Jūsų atskirą sutikimą. Taip pat pažymime, kad mes galime patikrinti Jūsų pačių viešai profesiniais tikslais paskelbtus duomenis (pvz., LinkedIn ar panašiuose profesiniuose socialiniuose tinkluose, portaluose).

Jeigu apsvarsčius Jūsų kandidatūrą mes pasirinksime labiau mūsų keliamus reikalavimus atitinkantį kandidatą, mes galime paprašyti Jūsų atskiro sutikimo tam, kad atrankos metu gautus Jūsų asmens duomenis išsaugotume ir naudotume juos kitų personalo atrankų vykdymo tikslu bei dėl to su Jumis susisiektume. Davę tokį sutikimą, turite teisę bet kada jį atšaukti, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui.Jei šia teise pasinaudosite, mes nedelsdami imsimės veiksmų, kad Jūsų asmens duomenis sunaikintume.

Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad kai Jūs atsiunčiate savo CV, motyvacinį laišką ar kitus asmeninius duomenis mūsų bendruoju elektroniniu paštu mums nepaskelbus atrankos, pateikdami savo duomenis, sutinkate, kad personalo atrankos tikslais juos perduotume mūsų įmonių grupės bendrovėms.

2. Farmacijos specialistų atranka

Stipri farmacininkų komanda UAB EUROVAISTINĖ (toliau – Bendrovė) yra kertinė vertybė ir nuolatinė siekiamybė, todėl Bendrovė teisėto intereso ir (ar) sutikimo pagrindu saugo kompetentingų ir perspektyvių asmenų kontaktinius duomenis ir informaciją apie jų kvalifikaciją, kad galėtų prireikus jiems pasiūlyti naujas karjeros galimybes Bendrovėje ir jos įmonėse.

Farmacijos specialistų atrankos tikslu tvarkomi duomenys

Duomenys

Pozicija, į kurią kandidatuojama, vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, miestas, kuriame norėtumėte dirbti, darbo užmokesčio lūkestis, pokalbio data, gauto sutikimo dėl tolimesnio duomenų tvarkymo data ir kita informacija, kurią Jūs pateiksite arba kurią susirinksime iš viešai prieinamų teisėtų šaltinių.

Tvarkymo teisinis pagrindas

Jūsų sutikimas, kurį išreiškiate pateikdami savo duomenis.

Mūsų teisėtas interesas patikrinti / užtikrinti turimos informacijos aktualumą.

Tvarkymo terminas

5 (penkeri) metai nuo duomenų surinkimo.

Bendrovei manant, kad kandidatūra gali būti tinkama ieškomoms pozicijoms grupės įmonėse, šie duomenys gali būti perduoti bet kuriai iš mūsų įmonių grupės bendrovių.

Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą/paprieštarauti tokiam duomenų tvarkymui, atsiųsdami elektroninį pranešimą el. paštu info@eurovaistine.lt arba kreipdamiesi į mūsų duomenų apsaugos pareigūną el. paštu: dpo@ev.lt.

Visą UAB EUROVAISTINĖ privatumo pranešimą galite rasti ČIA.