Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
Nemokama linija 8 800 50005 (I-V 9:00-18:00)
PIRKTI INTERNETU
Titulinis Apie mus Faktai apie eurovaistinę

Faktai apie eurovaistinę

Būdama vaistinių rinkos lydere Lietuvoje, EUROVAISTINĖ daugeliui gyventojų – pagrindinė, mėgstamiausia ir kitiems rekomenduojama vaistinė. Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, EUROVAISTINĖJE ne tik puoselėjame gilias farmacijos tradicijas, bet ir ypatingai vertiname modernumą ir drąsiai diegiame naujoves. Taigi, nors pokyčiai ir nauji įvykiai EUROVAISTINĖS veiklą lydi beveik kasdien, svarbiausi faktai pateikiami šiame puslapyje.

01

EUROVAISTINĖS istorija prasidėjo 1998 m. Tai pirmasis Lietuvoje susikūręs vaistinių tinklas.

02

2006 -aisiais vaistinių skaičius Lietuvoje perkopė 200.

03

Konsultantai pataria klientams kaip dar labiau rūpintis savijauta ir grožiu.

 

 

01

Didžiausia vaistinių plėtra įvyko 2003-2004 metais – vidutiniškai per savaitę buvo atidaroma po vieną vaistinę visoje Lietuvoje.

02

Klaipėdos AKROPOLYJE duris atvėrė didžiausia šalyje ir moderniausia Baltijos šalyse vaistinė, užimanti apie 1 200 kv. m plotą.

03

Vilniuje veikia EUROVAISTINĖ DRIVE – tai vienintelė šalyje budinčioji vaistinė, kurioje visą parą klientai aptarnaujami greitai ir patogiai – net neišlipę iš automobilio.

 

 

01

Nuo 2007-ųjų EUROVAISTINĖ tapo tarptautinės įmonių grupės EUROAPOTHECA dalimi. Ši grupė vaistinių tinklus valdo keturiose Vidurio ir Rytų Europos šalyse.

02

Vaistinių rinkos lyderė Lietuvoje bendrovė EUROVAISTINĖ kiekvieną mėnesį aptarnauja daugiau nei 1,5 milijono klientų.

03

Kasdien 265 EUROVAISTINĖSE visoje Lietuvoje vaistininkai profesionalai aptarnauja per 30.000 pacientų su receptais.

 

 

01

Kiekvieną akimirką, visais savo darbais daugiau nei 1500 EUROVAISTINĖS darbuotojų siekia būti tikruoju geros savijautos ir grožio partneriu.

02

EUROVAISTINĖ rūpinasi, kad gautumėte visus Lietuvoje registruotus vaistus. Neradę reikiamo vaisto, teiraukitės vaistininko apie galimybę jį užsakyti.

03

Tyrimų bendrovės „AC Nielsen“ duomenimis, beveik pusei apklaustųjų EUROVAISTINĖ yra pagrindinė, mėgstamiausia ir kitiems rekomenduojama vaistinė.

 

 

01

Vaistinių tinklą šalies gyventojai labiausiai vertina dėl: patogios vietos; ilgų darbo valandų; profesionalių konsultacijų; papildomų paslaugų; malonaus aptarnavimo; plataus asortimento; jaukios aplinkos; savitarnos; patrauklių akcijų; specialių pasiūlymų.

02

EUROVAISTINĖ pirmoji šalyje pristatė visiškai kitokios koncepcijos vaistinę – čia, kaip ir daugelyje Europos šalių vaistinių, visos prekės, išskyrus receptinius vaistus, pateikiamos savitarnoje. Pirmoji vaistinė su galimybe pačiam išsirinkti prekes buvo atidaryta Kaune.

03

Didelio klientų populiarumo sulaukia vaistinėse teikiamos papildomos paslaugos – įvairios specialistų konsultacijos grožio ir sveikatos klausimais, medicininiai įvairių rodiklių matavimai. Itin didelis dėmesys skiriamas žmonėms, kuriems vaistų reikia labiausiai, – pensininkams, neįgaliesiems ar sergantiems lėtinėmis ligomis.

 

 

01

Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Šiauliuose veikia išskirtinės EUROVAISTINĖS – didžiausios ir patogiausios. Jos įsikūrusios prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. Tai erdvios, šiuolaikiškos ir gausaus asortimento vaistinės, kuriose viskas įrengta taip, kad klientas jaustųsi patogiai ir rastų visko – nuo medikamentų iki leidinių apie sveikatą.